Sesje zdjęciowe
| Spokojna Fotografia

 Przy współpracy ze Spokojną Fotografią stworzyliśmy specjalną ofertę indywidualnych sesji zdjęciowych na basenie realizowanych nad i pod powierzchnią wody. Sesja to niezwykła przygoda i możliwość uwieczniania wyjątkowych chwil i momentów na basenie.

Indywidualna sesja zdjęciowa

Oferta sesji dedykowana jest Wszystkim (niemowlętom, dzieciom w każdym przedziale wiekowym oraz dorosłym). Sesje podwodne dedykowane są osobom i dzieciom swobodnie czującym się w środowisku wodnym oraz pod wodą, sesje nad wodne dedykowane są każdemu, kto chciałby je zrealizować. Sesje realizowane są na basenie rekreacyjnym oraz sportowym według wyboru uczestnika.

Pakiety sesji zdjęciowych

Warto wiedzieć

Podczas sesji realizowane są zdjęcia nadwodne i podwodne, dostosowane do umiejętności i predyspozycji uczestników. Istnieje możliwość wykonania sesji indywidualnej, dwuosobowej lub grupowej.

Miejsce i terminy: Lokalizacja oraz termin sesji zdjęciowej ustalane są indywidualnie z uczestnikiem. Indywidualne sesje zdjęciowe realizowane są we wszystkich lokalizacjach zajęć Manii Pływania.

Czas trwania sesji:  Czas trwania sesji to około 15 – 30 minut.

Wybór zdjęć: Uczestnik sesji ma możliwość samodzielnego wyboru fotografii do obróbki spośród wszystkich zdjęć wykonanych podczas sesji.

Forma rozliczenia: bezpośredni przelew na konto fotografa.

Jak umówić się na sesję? Napiszcie do nas!

W celu umówienia się na sesję zdjęciową zapraszamy do kontaktu mailowego biuro@mania-plywania.pl  W treści  wiadomości prosimy o uwzględnienie poniższych informacji:

– Wiek uczestnika (sesja samodzielna lub z rodzicem)

– Wybór lokalizacji: Basen Eisenberga / Basen AWF Kraków / Basen „Pływaczek” / Basen COMARCH

– Preferowany termin 

Oferta została przygotowana przy współpracy Manii Pływania ze Spokojna Fotografia 


Zapraszamy Was do zapoznania się ze stroną Spokojnej Fotografii -> Kliknij tutaj

EnglishPolishUkrainian