Sesje zdjęciowe​

Podczas każdego semestru w cenie kursu uwieczniamy wyjątkowe chwile każdej z grup dzięki grupowym sesjom zdjęciowym. Przy współpracy z GO FOTO Agnieszka Gogulska stworzyliśmy również dodatkową stworzoną, aby sprostać indywidualnym potrzebom pływaków ofertę indywidualnych sesji zdjęciowych.

Indywidualna sesja zdjęciowa

Oferta indywidualnej sesji zdjęciowej kierowana jest do Wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z sesji na wyłączność oraz mieć wyjątkową wodną pamiątkę, która zostanie z nim na długi czas. Oferta sesji dedykowana jest niemowlętom, dzieciom w każdym przedziale wiekowym oraz dorosłym. Sesje realizowane są na basenie rekreacyjnym oraz sportowym według wyboru uczestnika.

Pakiet podstawowy

Zdjęcia

podwodne/nadwodne

Ilość zdjęć

6

Koszt

120 zł

Forma

Materiał zdjęciowy będzie można obejrzeć/wybrać na tablecie zaraz po sesji. Zdjęcia zostaną dostarczone jako pliki elektroniczne zapisane na płycie DVD lub przez przesłanie linku do ich pobrania.

Pakiet rozszerzony

Zdjęcia

podwodne/nadwodne

Ilość zdjęć

dowolna

Koszt

Dla kursantów Manii Pływania:
indywidualna wycena według potrzeb

Forma

Zdjęcia w formie pliku lub profesjonalnego wydruku do formatu a2

Co warto wiedzieć?

Opis sesji podwodnej dla dzieci Podwodne sesje zdjęciowe są dostosowywana do uczestników i ich możliwości. Przez pierwsze minuty sesji dziecko jest oswajane ze sprzętem fotograficznym, może samo dotknąć każdego elementu (rurki, okularów, obudowa podwodnej, lamp). W tym czasie fotograf robi wywiad z rodzicem dotyczący możliwości dziecka, tego do czego dziecko jest przyzwyczajone i jak najbardziej lubi nurkować. W oparciu o te informacje fotograf instruuje rodzica jak powinien wyglądać „nurek„, aby uzyskać najlepszy efekt. Wskazane jest by dziecko było wstanie zanurkować 3-5 razy po około 2-3s. Bezpośrednio po sesji można obejrzeć zdjęcia na tablecie.

Miejsce i terminy Lokalizacja oraz termin sesji zdjęciowej ustalane są indywidualnie z uczestnikiem. Indywidualne sesje zdjęciowe realizowane są we wszystkich lokalizacjach zajęć Manii Pływania.

Czas trwania sesji  Czas samej sesji to zwykle kilka minut (sam nurek to często 2-3s) i zależy od potrzeb i możliwości dziecka (maksymalnie 15minut). W przypadku rodzeństwa i sesji z pakietu rozszerzonego czas zostanie odpowiednio wydłużony.

Jak przygotować się do sesji? Obowiązkowy jest dobry humor:-)

Dobrym rozwiązaniem jest jednoczęściowy strój kąpielowy, oraz neutralny kolor paznokci u mam.

Sprzęt  Do wykonywania sesji używany jest aparat sony A7III w dedykowanej obudowie nurkowej Ikelite z dużym portem kopułowym, oraz awaryjnie Nikon d300. Do oświetlenia używane są lampy nurkowe ze stałym światłem. Obróbka zdjęć odbywa się na skalibrowanym monitorze graficznym. Wydruki zdjęć wykonywane są na drukarce EPSON SC p800 oryginalnymi tuszami na papierze ILFORD.

Forma rozliczenia bezpośredni przelew na konto fotografa lub przez opcję szybkich płatności do dwóch dni roboczych od sesji.

Jak umówić się na sesję? Napiszcie do nas!

W celu umówienia się na sesję zdjęciową zapraszamy do kontaktu mailowego biuro.maniaplywania@gmail.com lub maniaplywania@gofoto.pl. W treści  wiadomości prosimy o uwzględnienie poniższych informacji:

– Wiek uczestnika

– Wybór lokalizacji

– Preferowany termin zajęć

Warto pamiętać, że podwodne sesje zdjęciowe mogą być również wyjątkowym prezentem przy każdej okazji!

Serdecznie je polecamy 😉

Oferta została przygotowana przy współpracy Manii Pływania z GO FOTO Agnieszka Gogulska.

EnglishPolishUkrainian