OFERTA ZIMOWA

PÓŁKOLONIE
ZIMA 2023

Miejsce:
SP 100 os. Albertyńskie Kraków

Terminy:

I Turnus: 30.01-03.02.2023 II Turnus:06.02 -10.02.2023

Wiek uczestników:

5 lat – 8 lat | 9 – 13 lat

Cena:
750 zł

PÓŁKOLONIE Z MANIĄ PŁYWANIA

Stawiamy na wszechstronny rozwój, dlatego też na naszych półkoloniach każdy znajdzie coś dla siebie ! Ciekawe zagospodarowanie dzieciom czasu i aktywny wypoczynek to dla nas podstawa. Przez pięć dni dzieci przeżyją niezapomnianą zimową przygodę! Każdego dnia czeka na nie moc aktywności, różnorodne zajęcia sportowe i kreatywne, liczne gry i zabawy oraz codzienne zajęcia na basenie! Ferie Zimowe w mieście nie muszą być nudne. Każdy dzień zimowych półkolonii będzie po brzegi wypełniony atrakcjami.

PROGRAM

BASEN I CODZIENNE ZAJĘCIA NA KRYTEJ PŁYWALNI

Zajęcia nauki i doskonalenia pływania w poziomowanych grupach dla tych którzy rozpoczynają przygodę z pływaniem jak i tych którzy szlifują pływacką formę.

WODNE ZABAWY I CHILLOUT

Frajda w rekreacyjnej części basenu „Pływaczek” tory przeszkód, gry i zabawy oraz odprężające bąbelki. Dla każdego coś dobrego!

LODOWISKO

śmigamy na lodzie! Nauka i doskonalenia jazdy na łyżwach.

GO JUMP! / GO AIR!

Skakanie i brykanie w parki trampolin GOJump / Powietrzne miasto pełnej najlepszej zabawy!

ZIMOWA GRA TERENOWA

W terenie czekają na nas liczne zimowe zadania, wyprawa po skarb!

KIDS JOGA

Gimnastyka ciała, zabawa z oddechem i równowagą.

GMINASTYKA DLA KAŻDEGO

fikamy i brykamy na zajęciach gimnastycznych na specjalnej „miękkiej salce”.

GRY I ZABAWY INTEGRACYJNE

Podczas półkolonii poznajemy się i tworzymy super drużynę.

ZAJĘCIA NA SALI GIMNASTYCZNEJ

Sportowy zawrót głowy, liczne zajęcia ogólnorozwojowe z wykorzystaniem elementów gimnastyki, torów przeszkód i ścieżek sensorycznych.

GRY I ZABAWY ZESPOŁOWE

Dla każdego coś dobrego! Zajęcia z wykorzystaniem elementów gier zespołowych: siatkówka, koszykówka, piłka nożna, unihokej.

DIY

Zrób to sam! Warsztaty twórcze.

WINTER FUN!

Bitwa na śnieżki, lepienie bałwana, budowanie Igloo. *Zajęcia realizowane przy odpowiednich warunkach pogodowych.

RAMOWY PLAN DNIA

Program pierwszego oraz drugiego turnusu został stworzony tak, aby atrakcje w nim zawarte były przedstawione dzieciom w różnej formie. Wszystko po to, aby urozmaicić im każdą chwilę! Zapisując się na dwa turnusy półkolonii na dzieci czeka świetna zabawa i różnorodnie zagospodarowany czas!

RAMOWY PLAN DNIA
8:00 Zbiórka uczestników, SP 100 Albertyńskie 36
8:15 Zajęcia programowe, gry i zabawy pełne radości i aktywności
10:00 Drugie śniadanie
10:30 Zajęcia ogólnorozwojowe / Różnorodne warsztaty
13:15 Obiad
14:45 Zajęcia na Krytej pływalni SP 155
15:50 Podwieczorek
16:00 Zbiórka uczestników, Kryta pływalnia Basen SP 155

 

W cenie półkolonii zapewniamy:
• Atrakcje zawarte w programie
• Wejście na basen
• Pełne wyżywienie : drugie śniadanie, obiad, podwieczorek + woda bez ograniczeń
• Wykwalifikowaną Kadrę opiekuńczo-wychowawczą
• Ubezpieczenie NNW
• Pamiątkowe zdjęcia i relacje z półkolonii
• Gadżety Manii Pływania
• Medal za uczestnictwo w półkoloniach

Zapraszamy Was do śledzenia wpisów związanych z ofertą ZIMA 2023 na naszym Fanpage’u Facebook oraz do dołączenia do grupy stworzonej specjalnie dla uczestników półkolonii MANIA PŁYWANIA | Obozy i półkolonie, gdzie będziemy zamieszczać wyjątkowe relacje i pamiątkowe zdjęcia z każdego turnusu!

NASZA MISJA

Organizujemy wyjątkowe półkolonie dla dzieci! Stawiamy na różnorodne i ciekawe zagospodarowanie czasu podczas ferii zimowych oraz zachęcenie dzieci do podejmowania różnorodnych aktywności. Co roku dbamy o zimową frajdę połączoną z zajęciami na basenie, którą my jak i dzieci wspominamy z utęsknieniem. W tym roku Zima również będzie nasza! Pełna zabawy, uśmiechów i fantastycznych chwil! Gwarantujemy, że zima z Manią Pływania to super czas!

CO NAS WYRÓŻNIA?

W naszej ofercie znajdziecie półkolonie dla dzieci już od 5 roku życia. Kadra oraz program wydarzeń dobierany jest tak, aby każda budująca wydarzenie sfera była spójna, co daje dzieciom poczucie bezpieczeństwa i znajomości sytuacji. Programy wydarzeń są przygotowane w taki sposób, aby sport, zabawa i odpoczynek oraz relaks ze sobą współgrały.

Miejsca, w których organizujemy półkolonie są przez nas szczegółowo sprawdzane, są to również miejsca doskonale przystosowane do pracy z dziećmi, do których z chęcią wracamy.

Podczas wydarzeń pozostajemy w ciągłym kontakcie z rodzicami naszych podopiecznych. Reagujemy na każdą uwagę oraz sugestię. Pozostajemy w kontakcie telefonicznym dzięki pracy naszego biura oraz wychowawców i kierowników wypoczynku. Dodatkowo dokumentujemy i uwieczniamy wyjątkowe chwile dzięki fotorelacjom i filmom nagrywanym podczas zajęć, tak aby każdy uczestnik miał niezapomnianą pamiątkę, a rodzice mogli zobaczyć jak świetnie bawią się ich dzieci.

Corocznie udoskonalamy nasze plany, programy oraz metody pracy z dziećmi. Szkolimy się, aby dawać dzieciom możliwość harmonijnego rozwoju. Stawiamy na przyjazną atmosferę, unikamy niezdrowej rywalizacji oraz oceniania i krytyki. Kibicujemy, motywujemy, dajemy wybór i pokazujemy możliwości. Dajemy dzieciom przestrzeń do rozmów, rozwoju oraz dzielenia się emocjami czuwając nad nimi w nowej grupie.

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA
I JAKOŚCI

Nad bezpieczeństwem dzieci podczas zajęć czuwa wykwalifikowana kadra opiekunów oraz wychowawców.

Podczas półkolonii stawiamy na wyjątkowe miejscówki i najlepsze zaplecze sportowo-edukacyjne.

Jako sportowcy oraz pedagodzy wiemy jak ważnym elementem codzienności jest odpowiednia i zbilansowana dieta oraz nawodnienie. Dla dzieci, które stosują specjalne diety lub mają indywidualne potrzeby żywieniowe mamy szereg rozwiązań umożliwiających zindywidualizowanie posiłków podczas zajęć. Na naszych półkoloniach zapewniamy również dzieciom wodę bez ograniczeń oraz przypominamy i zachęcamy je do nawadniania.

Podczas zajęć korzystamy wyłącznie z odpowiednio przygotowanej oraz zabezpieczonej infrastruktury. Używamy najwyższej jakości sprzętów oraz pomocy dydaktycznych zapewniając naszym podopiecznym bezpieczną zabawę oraz odpowiednie warunki sportowo-rekreacyjne.

Podczas półkolonii prosimy o ograniczenie elektroniki do minimum. Dbamy o budowanie relacji i spędzanie czasu wśród grona rówieśników, skupiając uwagę na potrzebach dzieci.

Każdy transfer podczas półkolonii wykonywany jest przez sprawdzonych przewoźników, którzy spełniają wszystkie szczegółowe normy. Wybierając przewoźników dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo, komfort oraz jakość usług.

– Jesteśmy wpisani do Rejestru Organizatorów Imprez Turystycznych.
– Posiadamy aktualną Gwarancję Turystyczną.
– Każde wydarzenie organizowane przez nas w formie obozów i półkolonii zgłaszane jest do Kuratorium Oświaty.

Ceny wydarzeń obejmują pełen zakres usług oraz nie posiadają żadnych ukrytych kosztów. Gwarantujemy również jedną, niezmienną cenę na każdym etapie rezerwacyjnym.

REZERWACJA MIEJSCA

ZAPIS NA WYDARZENIE

Zarezerwuj miejsce wypełniając elektroniczny formularz zgłoszeniowy. Po wysyłce formularza automatycznie otrzymacie potwierdzenie jego dostarczenia.

POTWIERDZENIE REZERWACJI

Do maksymalnie dwóch dni roboczych od otrzymania formularza zgłoszeniowego wyślemy do Ciebie elektroniczne potwierdzenie rezerwacji miejsca.

ZALICZKA

Do 48 godzin od otrzymania potwierdzenia rezerwacji należy wpłacić zaliczkę w wysokości 400 zł za pośrednictwem platformy Dot-Pay. Na podany adres e-mail zostanie wysłany link do płatności. Możesz również skorzystać z sekcji „płatności” w panelu klienta Active Now.

E-MAIL INFORMACYJNY

Po dokonaniu rezerwacji wysyłamy do Ciebie wiadomość e-mail ze wszystkimi niezbędnymi informacjami dotyczącymi dokumentów (regulamin oraz karta zgłoszenia uczestnika) i wskazówek półkolonii.

INFORMACJE RGANIZACYJNE

Terminy dokonania wpłat:
Zaliczka: I rata 400 zł (zaliczka – wpłata do 48 godzin od otrzymania potwierdzenia rezerwacji miejsca).
Pozostała część: II rata 350 zł (płatność należy uregulować do 7 dni przed pierwszym dniem półkolonii).
Płatność można dokonać za pośrednictwem wygenerowanego linku do płatności lub w sekcji „płatności” rejestrując się w paneli klienta Active Now. Służymy pomocą przy rejestracji na platformie Active Now oraz na Wasze życzenie wysyłamy linki do płatności.

Dokumenty (Karta kwalifikacyjna oraz oświadczenie zapoznania się z regulaminem) należy dostarczyć do 14 dni od otrzymania potwierdzenia rezerwacji miejsca za pomocą poczty tradycyjnej na adres Mania Pływania Wakacje, os. Dywizjonu 303 5/80, 31-871 Kraków.

Pobierz Kartę Uczestnika

pobierz Regulamin – Półkolonie

    DLA KOGO? DLA KAŻDEGO!

    Oferta półkolonii dedykowana jest zarówno Maniakom Pływania jak i wszystkim, którzy chcieliby wziąć udział w zimowo przygodzie. Zapraszamy Wszystkich którzy chcieliby świetnie bawić się podczas ferii zimowych. Wspólnie tworzymy wyjątkowe zajęcia, to zasługa niezawodnej kadry i przede wszystkim WAS!

    Galeria – Zobaczcie sami jak bawiliśmy się w minione półkolonie!

    EnglishPolishUkrainian