PÓŁKOLONIE ZIMOWE

MIEJSCE

Kraków, SP 100 os. Albertyńskie

TERMIN

I Turnus 17-21.01.2022
II Turnus 24-28.01.2022

WIEK UCZESTNIKÓW

od 5 lat do 12 lat

CENA

700 zł

O półkoloniach

Stawiamy na wszechstronny rozwój, dlatego też na naszych półkoloniach każdy znajdzie coś dla siebie ! Ciekawe zagospodarowanie dzieciom czasu i aktywny wypoczynek to dla nas podstawa. Przez pięć dni dzieci przeżyją niezapomnianą przygodę! Każdego dnia czeka na nie moc aktywności, różnorodne zajęcia sportowe i kreatywne, liczne gry i zabawy oraz codzienne zajęcia na basenie!  Ferie Zimowe w mieście nie muszą być nudne. Każdy dzień zimowych półkolonii będzie po brzegi wypełniony atrakcjami.

Program Półkolonii

Basen – Codzienne zajęcia na Krytej Pływalni „Pływaczek”.  Nauka i doskonalenie pływania w poziomowanych grupach

Wodne gry i zabawy – Po codziennej dawce pływania czekają na nas wodne figle

Zajęcia na Sali gimnastycznej – Sportowy zawrót głowy, liczne zajęcia ogólnorozwojowe z wykorzystaniem elementów gimnastyki, torów przeszkód i ścieżek sensorycznych

Gimnastyka dla każdego – fikamy i brykamy na zajęciach gimnastycznych na specjalnej „miękkiej salce”

Kids Joga – Gimnastyka ciała, zabawa z oddechem i równowagą

Gry i zabawy integracyjne – Podczas półkolonii poznajemy się i tworzymy super  drużynę!

Zajęcia artystyczne i konstrukcyjne – Rozbudzamy zainteresowania i wyobraźnię w przerwach od hulania i brykania. Świat artystycznych i konstrukcyjnych wyzwań czeka na nas otworem!

Gry i zabawy zespołowe – Dla każdego coś dobrego! Zajęcia z wykorzystaniem elementów gier zespołowych: siatkówka, koszykówka, piłka nożna, unihokej

Zajęcia na świeżym powietrzu –  Bitwa na śnieżki, lepienie bałwana, budowanie Igloo i gra terenowa

Ampa Park – Skakanie, brykanie, wspinaczka i zjazdy na super zjeżdżalniach w Ampa Park Rozrywki Kraków

Program pierwszego oraz drugiego turnusu został stworzony tak, aby atrakcje w nim zawarte były przedstawione dzieciom w różnej formie. Wszystko po to, aby urozmaicić im każdą chwilę! Zapisując się na dwa turnusy półkolonii  na dzieci czeka świetna zabawa i ciekawie zagospodarowany czas  podczas ferii zimowych.

RAMOWY PLAN DNIA

W cenie półkolonii zapewniamy

Ważne informacje

Rezerwacja miejsca na półkoloniach  następuje po wypełnieniu elektronicznego formularza zgłoszeniowego oraz wpłaceniu zaliczki w wysokości  300 zł od osoby przelewem za pośrednictwem platformy T-pay  w systemie Active Now (Panel klienta).

Zaliczka: I rata 300 zł (zaliczka)

Pozostała część: II rata 400 zł

Po wysłaniu formularza zgłoszeniowego dostaną Państwo automatyczne potwierdzenie dostarczenia formularza oraz w następnej kolejności potwierdzenie rezerwacji miejsca. Szczegółowe  informacje dotyczące niezbędnych dokumentów i wskazówek wypoczynku również zostaną wysłane na podany adres e-mail.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Formularz zgłoszniowy

EnglishPolishUkrainian