OFERTA LETNIA

PÓŁKOLONIE
LETNIE 2023

Miejsce:
Kraków, SP 100 os. Albertyńskie 36

Terminy:
I Turnus 26.06-30.06.23
II Turnus 03.07 – 07.07.23
III Turnus 10.07-14.07.23
IV Turnus 17.07-21.07.23

Wiek uczestników:
5 lat – 8 lat | 9 – 13 lat

Cena:
750 zł

PÓŁKOLONIE Z MANIĄ PŁYWANIA

Stawiamy na wszechstronny rozwój, dlatego też na naszych półkoloniach każdy znajdzie coś dla siebie ! Ciekawe zagospodarowanie dzieciom czasu i aktywny wypoczynek to dla nas podstawa. Każdego dnia na dzieci czekają codzienne zajęcia na basenie, moc aktywności, sportu, atrakcji, zabawy, letnich przygód, różnorodne zajęcia oraz liczne gry i zabawy.

PROGRAM

CODZIENNE ZAJĘCIA NA KRYTEJ PŁYWALNI

Zajęcia na basenie odbywają się w poziomowanych grupach dla tych którzy rozpoczynają przygodę z pływaniem jak i tych którzy szlifują pływacką formę. Po zajęciach mamy czas na wodne figle.

WODNE ZABAWY I LETNI CHILLOUT

Frajda w rekreacyjnej części basenu „Pływaczek” tory przeszkód, gry i zabawy oraz odprężające bąbelki. Dla każdego coś dobrego!

TENIS ZIEMNY I BADMINTON

Rakiety w ruch! Zajęcia prowadzone w poziomowanych grupach, połączenie ruchu i dobrej zabawy.

DZIEŃ WYCIECZKOWY

Podczas każdego turnusu na dzieci super dzień wycieczkowy! Odwiedzimy Go jump!, Go air!, Avatar Centrala ruchu, PRZEwrotki.

SLICK LINE I BALANCEBOARD

Równowaga w roli głównej. Chodzenie, skoki i tricki na specjalnej taśmie i równoważni.

GIMNASTYKA DLA KAŻEGO

Fikamy i brykamy na zajęciach gimnastycznych na specjalnej „miękkiej salce”.

GRY I ZABAWY ZESPOŁOWE

Dla każdego coś dobrego! Zajęcia z wykorzystaniem elementów gier zespołowych: siatkówka, koszykówka, piłka nożna, unihokej.

PLAC ZABAW

Chwila wytchnienia od sportowych aktywności. Czas na zabawę w swoim tempie i moment odpoczynku dla Maniaków Pływania.

ZAJĘCIA TWÓRCZE I KONSTRUKCYJNE

Rozbudzamy zainteresowania i wyobraźnię w przerwach od przygód. Świat artystycznych i konstrukcyjnych wyzwań czeka na nas otworem!

PIKNIK MANII PŁYWANIA

Ogrom atrakcji w jedno popołudnie! Gry, zabawy, mega bańki, malowanie twarzy i dużo frajdy!

ZAJĘCIA NA SALI GIMNASTYCZNEJ SP 100

Liczne zajęcia ogólnorozwojowe z wykorzystaniem elementów gimnastyki, torów przeszkód i ścieżek sensorycznych.

SUPER PAKIET

Mega skakanka, Frisbee, Ringo – dla każdego coś dobrego

DIY

Zrób to sam! Warsztaty twórcze.

GRY TERENOWE

W terenie czekają na nas liczne sportowe zadania, wyruszamy po skarb!

GRY I ZABAWY INTEGRACYJNE

Podczas półkolonii poznajemy się i tworzymy super drużynę!

RAMOWY PLAN DNIA

Program każdego turnusu został stworzony tak, aby atrakcje w nich zawarte były przedstawione dzieciom w różnej formie. Wszystko po to, aby urozmaicić im każdą chwilę! Zapisując się na kilka turnusów półkolonii na dzieci czeka świetna zabawa i różnorodnie zagospodarowany czas!

RAMOWY PLAN DNIA
8:00 Zbiórka uczestników, SP 100 Albertyńskie 36.
8:15 Zajęcia programowe, gry i zabawy pełne radości i aktywności.
10:00 Drugie śniadanie.
10:30 Zajęcia ogólnorozwojowe / Różnorodne warsztaty.
13:15 Obiad.
14:45 Zajęcia na Krytej pływalni SP 155.
15:50 Podwieczorek.
16:00 Zbiórka uczestników, Kryta pływalnia Basen SP 155.

W cenie półkolonii zapewniamy:
• Atrakcje zawarte w programie
• Wejście na basen
• Pełne wyżywienie: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek + woda bez ograniczeń
• Wykwalifikowaną Kadrę opiekuńczo-wychowawczą
• Ubezpieczenie NNW
• Pamiątkowe zdjęcia i relacje z półkolonii
• Gadżety Manii Pływania
• Medal za uczestnictwo w półkoloniach

Zapraszamy Was do śledzenia wpisów związanych z ofertą obozów i półkolonii na naszym Fanpage’u Facebook oraz do dołączenia do grupy stworzonej specjalnie dla uczestników półkolonii MANIA PŁYWANIA | Obozy i półkolonie, gdzie będziemy zamieszczać wyjątkowe relacje i pamiątkowe zdjęcia z każdego turnusu!

NASZA MISJA

Organizujemy wyjątkowe wakacje dla dzieci!

Stawiamy na wyjątkowe i ciekawe zagospodarowanie czasu podczas Letnich wydarzeń, dzięki licznym i różnorodnym atrakcjom zawartych w programach obozów i półkolonii.

Co roku dbamy o świetną wakacyjną zabawę, którą my jak i nasi obozowicze wspominamy z utęsknieniem. W tym roku Wakacje również będą nasze! Pełne zabawy, swobody, różnorodnych aktywności, nowych znajomości, przyjaźni oraz niezapomnianych wspomnień.

Gwarantujemy, że wakacje z Manią Pływania to czas wielu przygód, nabywania nowych doświadczeń, odkrywania nowych dziedzin oraz zawierania przyjaźni. Zrobimy wszystko, aby dzieci nie tylko bawiły się świetnie, ale również miały możliwość zregenerowania się po wymagającym roku szkolnym.

Zadbamy o najlepszą zabawę w te wakacje oraz szlifowanie dziecięcej formy ! Na nowo rozbudzimy w nich różnorodne zainteresowania oraz ciekawość, by mogły odkrywać to co nie odkryte.

CO NAS WYRÓŻNIA?

W naszej ofercie znajdziecie różnorodne obozy dla dzieci od 6 roku życia oraz wyjątkowe półkolonie dla dzieci już od 5 roku życia. Kadra na obozach i półkoloniach oraz program wydarzeń dobierany jest tak, aby każda budująca wydarzenie sfera była spójna, co daje dzieciom poczucie bezpieczeństwa i znajomości sytuacji. Profile obozów i półkolonii są przygotowane w taki sposób, aby sport, zabawa i odpoczynek oraz relaks ze sobą współgrały.

Miejsca, w których organizujemy wydarzenia są przez nas szczegółowo sprawdzane, są to również miejsca doskonale przystosowane do pracy z dziećmi. Podczas obozów stawiamy na wypoczynek w pobliżu pięknych lasów, plaż i wody a półkolonie prowadzimy w miejscach ze świetnym zapleczem sportowo-rekreacyjnym oraz odwiedzamy najciekawsze miejsca w mieście.

Podczas wydarzeń pozostajemy w ciągłym kontakcie z rodzicami naszych podopiecznych. Reagujemy na każdą uwagę oraz sugestię. Pozostajemy w kontakcie telefonicznym dzięki pracy naszego biura oraz wychowawców i kierowników wypoczynku. Dodatkowo dokumentujemy i uwieczniamy wyjątkowe chwile dzięki fotorelacjom i filmom nagrywanym podczas zajęć, tak aby każdy z obozowiczów miał niezapomnianą pamiątkę, a rodzice mogli zobaczyć jak świetnie bawią się ich dzieci.

Corocznie udoskonalamy nasze plany, programy oraz metody pracy z dziećmi. Szkolimy się dla nich, aby dawać im możliwość harmonijnego rozwoju. Stawiamy na przyjazną atmosferę, unikamy niezdrowej rywalizacji oraz oceniania i krytyki. Kibicujemy, motywujemy, dajemy wybór i pokazujemy możliwości. Dajemy dzieciom przestrzeń do rozmów, rozwoju oraz dzielenia się emocjami czuwając nad nimi w nowej grupie.

Realizując barwny, kolorowy i ciekawy program angażujemy dzieci do podejmowania refleksji, obowiązków oraz przestrzegania ustalonych reguł. Przykładamy dużą uwagę do postaw oraz pracy w grupie, punktualności oraz wykonywania założonych zadań.

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA
I JAKOŚCI

Nad bezpieczeństwem dzieci podczas pełnego czasu wypoczynku czuwa wykwalifikowana kadra opiekunów oraz wychowawców.

Miejsca naszych wydarzeń są wybierane bardzo starannie. Obiekty, w których prowadzimy półkolonie oraz zakwaterowanie obozów spełniają wszystkie niezbędne normy oraz są zgłoszone do kuratorium oświaty jako siedziby wydarzeń.

Jako sportowcy oraz pedagodzy wiemy jak ważnym elementem codzienności jest odpowiednia i zbilansowana dieta oraz nawodnienie. Serwujemy dzieciom wartościowe i zdrowe produkty, dbając o kształtowanie w nich zdrowych nawyków żywieniowych. Dla dzieci, które stosują specjalne diety lub mają indywidualne potrzeby żywieniowe mamy szereg rozwiązań umożliwiających zindywidualizowanie posiłków podczas wydarzeń. Na naszych obozach i półkoloniach zapewniamy również dzieciom wodę bez ograniczeń oraz przypominamy i zachęcamy je do nawadniania.

Podczas zajęć korzystamy wyłącznie z odpowiednio przygotowanej oraz zabezpieczonej infrastruktury. Używamy najwyższej jakości sprzętów oraz pomocy dydaktycznych zapewniając naszym podopiecznym bezpieczną zabawę oraz odpowiednie warunki sportowo-rekreacyjne.

Stawiamy na zdrową aktywność fizyczną, odpowiednie relacje pomiędzy członkami i kadrą obozową, liczne rozmowy i spędzanie czasu we wspólnym gronie. Zapewniamy dzieciom atrakcje, które zachęcają je do aktywnego spędzania czasu oraz integracji. Ograniczamy używanie telefonów komórkowych do minimum. Chcemy aby, w tym czasie odpoczęły od elektroniki. Dlatego też podczas półkolonii, dzieci nie korzystają z elektroniki, a podczas obozów mają wyznaczone momenty, w których mogą skontaktować się z rodzicami. Podczas reszty całego dnia oraz snu telefony i elektronika znajdują się w bezpiecznym depozycie.

Każdy uczestnik naszych wydarzeń objęty jest dodatkowym ubezpieczeniem NNW. Oferujemy również możliwość zawarcia ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej (KIT), które pozwala odzyskać koszty poniesione w związku z wyjazdem dziecka na wypadek choroby lub innego zdarzenia losowego.

– Jesteśmy wpisani do Rejestru Organizatorów Imprez Turystycznych.
– Posiadamy aktualną Gwarancję Turystyczną.
– Każde wydarzenie organizowane przez nas w formie obozów i półkolonii zgłaszane jest do Kuratorium Oświaty.

Ceny wydarzeń obejmują pełen zakres usług oraz nie posiadają żadnych ukrytych kosztów. Gwarantujemy również jedną, niezmienną cenę na każdym etapie rezerwacyjnym.

REZERWACJA MIEJSCA

ZAPIS NA WYDARZENIE

Zarezerwuj miejsce wypełniając elektroniczny formularz zgłoszeniowy. Po wysyłce formularza automatycznie otrzymacie potwierdzenie jego dostarczenia.

POTWIERDZENIE REZERWACJI

Do maksymalnie dwóch dni roboczych od otrzymania formularza zgłoszeniowego wyślemy do Ciebie elektroniczne potwierdzenie rezerwacji miejsca.

ZALICZKA

o 48 godzin od otrzymania potwierdzenia rezerwacji należy wpłacić zaliczkę w wysokości 1 000 zł za pośrednictwem platformy T-Pay. Na podany adres e-mail zostanie wysłany link do płatności. Możesz również skorzystać z sekcji „płatności” w panelu klienta Active Now.

E-MAIL INFORMACYJNY

Po dokonaniu rezerwacji wysyłamy do Ciebie wiadomość e-mail ze wszystkimi niezbędnymi informacjami dotyczącymi dokumentów (regulamin oraz karta zgłoszenia uczestnika) i wskazówek obozowych.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Terminy dokonania wpłat:
Zaliczka: I rata 400 zł (zaliczka – wpłata do 48 godzin od otrzymania potwierdzenia rezerwacji miejsca).
Pozostała część: II rata 350 zł (płatność należy uregulować do 7 dni przed pierwszym dniem półkolonii).
Płatność można dokonać za pośrednictwem wygenerowanego linku do płatności lub w sekcji „płatności” rejestrując się w paneli klienta Active Now. Służymy pomocą przy rejestracji na platformie Active Now oraz na Wasze życzenie wysyłamy linki do płatności.

Dokumenty (Karta kwalifikacyjna oraz oświadczenie zapoznania się z regulaminem) należy dostarczyć do 14 dni od otrzymania potwierdzenia rezerwacji miejsca za pomocą poczty tradycyjnej na adres Mania Pływania Wakacje, os. Dywizjonu 303 5/80, 31-871 Kraków.

Pobierz Kartę Uczestnika 

pobierz Regulamin – Półkolonie

  Podczas wyjazdu stawiamy na spędzanie czasu we wspólnym gronie, zdrową aktywność fizyczną, odpowiednie relacje pomiędzy członkami i kadrą obozową. Zapewniamy dzieciom atrakcje, które zachęcają je do aktywnego spędzania czasu oraz integracji. Ograniczamy używanie telefonów komórkowych do minimum. Chcemy aby, w tym czasie odpoczęły od elektroniki. Dlatego też podczas obozu dzieci będą miały możliwość skorzystania z telefonu wyłącznie w godzinach poobiednich. Podczas  całego dnia  oraz nocy telefony będą znajdowały się w bezpiecznym depozycie. Dzięki temu dzieci wieczorami mogą ze sobą spokojnie porozmawiać przez co są bardziej zżyte i mają lepszy kontakt z rówieśnikami jak i opiekunami.

  Każdy uczestnik będzie miał również możliwość skontaktowania się z rodzicami lub wybranymi osobami w określonych porach korzystając z telefonu kadry.

  DLA KOGO? DLA KAŻDEGO!

  Oferta półkolonii dedykowana jest zarówno Maniakom Pływania jak i Wszystkim, którzy chcieliby wziąć udział w letniej przygodzie. Wspólnie tworzymy wyjątkowe zajęcia, wydarzenia i niezapomniane chwile to zasługa niezawodnej kadry i przede wszystkim WAS!

  Galeria – Zobaczcie sami jak bawiliśmy się w minione półkolonie!

  EnglishPolishUkrainian