OFERTA ZIMA

OBOZY I PÓŁKOLONIE
ZIMA 2024

OBÓZ ZIMOWY

Murzasichle

Miejsce: Murzasichle
Wiek: 7 – 10 lat | 11 – 16 lat

Termin: 
11.02 – 17.02.2024
(I tydzień ferii Małopolskich)

Cena: 2890 zł
(skipass w cenie)

OBÓZ ZIMOWY

Poronin

Miejsce: Poronin
Wiek: 7 – 10 lat | 11 – 16 lat

Termin: 
18.02-24.02.2024
(II tydzień ferii Małopolskich)

Cena: 2890 zł
(skipass w cenie)

PÓŁKOLONIE

Zima 2023

Miejsce: Kraków SP 100
Wiek: 6 –  8 lat | 9 – 12 lat

Termin: 
I Turnus 12-16.02.2024
(I tydzień ferii Małopolskich)

Cena: 950 zł
 

FERIE ZIMOWE Z MANIĄ PŁYWANIA

Jak co roku stawiamy na wyjątkowy i pełen frajdy czas podczas ferii zimowych. Bazą naszych obozów jest nauka i doskonalenie jazdy na nartach i snowboardzie oraz zapewnienie dzieciom najlepszej opieki i zabawy w gronie rówieśników, podczas półkolonii na dzieci czeka moc zimowych przygód połączona z codzienną dawką zajęć nauki i doskonalenia pływania oraz zabaw na basenie.

Wydarzenia dedykowane są Wszystkim, którzy chcieliby spędzić super chwile i świetnie bawić się podczas ferii. W naszej ofercie na dzieci czeka moc ciekawych aktywności i atrakcji dzięki różnorodnemu programowi.

NASZA MISJA

Organizujemy wyjątkowe obozy i półkolonie dla dzieci! Stawiamy na różnorodne i ciekawe zagospodarowanie czasu podczas ferii zimowych, dzięki licznym atrakcjom zawartych w programach wydarzeń. Jak co roku zadbamy o zimową frajdę, którą my jak i nasi obozowicze wspominamy z utęsknieniem. W tym sezonie Zima również będzie nasza! Pełna zabawy, śnieżnych aktywności, nowych znajomości, przyjaźni oraz niezapomnianych wspomnień. Gwarantujemy, że zima z Manią Pływania to super czas, nabywania nowych doświadczeń i nauki ciekawych umiejętności. Zrobimy wszystko, aby dzieci świetnie się bawiły i pokochały zimowy klimat.

NASZA MISJA

W naszej ofercie znajdziecie obozy i półkolonie dla dzieci już od 5 roku życia oraz młodzieży. Kadra oraz program wydarzeń dobierany jest tak, aby każda budująca go sfera była spójna, co daje dzieciom poczucie bezpieczeństwa i znajomości sytuacji. Programy są przygotowane w taki sposób, aby sport, zabawa i odpoczynek oraz relaks ze sobą współgrały.

Bazy, w których organizujemy wydarzenia są przez nas szczegółowo sprawdzane, są to również miejsca doskonale przystosowane do pracy z dziećmi. Podczas obozów stawiamy na wypoczynek w wyjątkowych miejscówkach z zapleczem rekreacyjno-sportowym. Podczas półkolonii korzystamy z przestrzeni najfajniejszych obiektów w mieście.

Podczas wydarzeń pozostajemy w ciągłym kontakcie z rodzicami naszych podopiecznych. Reagujemy na każdą uwagę oraz sugestię. Pozostajemy w kontakcie telefonicznym dzięki pracy naszego biura oraz wychowawców i kierowników wypoczynku. Dodatkowo dokumentujemy i uwieczniamy wyjątkowe chwile dzięki fotorelacjom i filmom nagrywanym podczas zajęć, tak aby każdy z uczestnik miał niezapomnianą pamiątkę, a rodzice mogli zobaczyć jak świetnie bawią się ich dzieci.

Corocznie udoskonalamy nasze plany, programy oraz metody pracy z dziećmi. Szkolimy się, aby dawać dzieciom możliwość harmonijnego rozwoju. Stawiamy na przyjazną atmosferę, unikamy niezdrowej rywalizacji oraz oceniania i krytyki. Kibicujemy, motywujemy, dajemy wybór i pokazujemy możliwości. Dajemy dzieciom przestrzeń do rozmów, rozwoju oraz dzielenia się emocjami czuwając nad nimi w nowej grupie.

Realizując barwny, kolorowy i ciekawy program angażujemy dzieci do podejmowania refleksji, obowiązków oraz przestrzegania ustalonych reguł. Przykładamy dużą uwagę do postaw oraz pracy w grupie, punktualności oraz wykonywania założonych zadań.

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA
I JAKOŚCI

Nad bezpieczeństwem dzieci podczas pełnego czasu wypoczynku czuwa wykwalifikowana kadra opiekunów oraz wychowawców.

Miejsca naszych wydarzeń są wybierane bardzo starannie. Wykorzystywane przez nas obiekty spełniają wszystkie niezbędne normy oraz są zgłoszone do kuratorium oświaty jako siedziby wydarzeń.

Jako sportowcy oraz pedagodzy wiemy jak ważnym elementem codzienności jest odpowiednia i zbilansowana dieta oraz nawodnienie. Serwujemy dzieciom wartościowe i zdrowe produkty, dbając o kształtowanie w nich zdrowych nawyków żywieniowych. Dla dzieci, które stosują specjalne diety lub mają indywidualne potrzeby żywieniowe mamy szereg rozwiązań umożliwiających zindywidualizowanie posiłków. Na naszych obozach i półkoloniach zapewniamy również wodę bez ograniczeń.

Podczas zajęć korzystamy wyłącznie z odpowiednio przygotowanej oraz zabezpieczonej infrastruktury. Używamy najwyższej jakości sprzętów oraz pomocy dydaktycznych zapewniając naszym podopiecznym bezpieczną zabawę oraz odpowiednie warunki sportowo-rekreacyjne.

Stawiamy na zdrową aktywność fizyczną, fajne relacje, liczne rozmowy i spędzanie czasu we wspólnym gronie. Zapewniamy dzieciom atrakcje, które zachęcają je do aktywnego spędzania czasu oraz integracji. Ograniczamy używanie telefonów komórkowych do minimum. Chcemy aby, w tym czasie odpoczęły od elektroniki. Dlatego też podczas półkolonii, dzieci nie korzystają z elektroniki, a podczas obozów mają wyznaczone momenty, w których mogą skontaktować się z rodzicami. Podczas reszty dnia oraz snu telefony i elektronika znajdują się w bezpiecznym depozycie.

Każdy uczestnik naszych wydarzeń objęty jest dodatkowym ubezpieczeniem NNW. Oferujemy również możliwość zawarcia ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej (KIT), które pozwala odzyskać koszty poniesione w związku z wyjazdem dziecka na wypadek choroby lub innego zdarzenia losowego.

Każdy transfer wykonywany jest przez sprawdzonych przewoźników, którzy spełniają wszystkie szczegółowe normy. Wybierając przewoźników dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo, komfort oraz jakość usług.

– Jesteśmy wpisani do Rejestru Organizatorów Imprez Turystycznych.

– Posiadamy aktualną Gwarancję Turystyczną.

– Każde wydarzenie organizowane przez nas w formie obozów i półkolonii zgłaszane jest do Kuratorium Oświaty.

Ceny wydarzeń obejmują pełen zakres usług oraz nie posiadają żadnych ukrytych kosztów. Gwarantujemy również jedną, niezmienną cenę na każdym etapie rezerwacyjnym.

TAK SIĘ BAWILIŚMY W UBIEGŁYM ROKU!

EnglishPolishUkrainian