OFERTA LETNIA

OBOZY I PÓŁKOLONIE
WAKACJE 2023

OBÓZ LETNI „CHILLER”

 

Miejsce: Chotowa

Wiek: 6-10 lat | 11-16 lat

Termin: 
01.07-08.07.23Cena: 2 350 zł

OBÓZ LETNI „PRZYGODOWY”


Miejsce: Janów Lubelski

Wiek: 6-10 lat | 11-16 lat

Termin:
18-27.07.2023Cena: 2 590 zł

OBÓZ LETNI

„FABRYKA AKTYWNOŚCI”

Miejsce: Rytro

Wiek:  6-10 lat | 11-16 lat

Termin: 
19.08-28.08.23Cena: 2 590 zł

PÓŁKOLONIE LETNIE 2023

Miejsce: Kraków, SP 100 os. Albertyńskie 36

Wiek: 5 –  8 lat | 9 – 13 lat

Termin: 
I Turnus 26.06-30.06.23
II Turnus 03.07 – 07.07.23
III Turnus 10.07-14.07.23
IV Turnus 17.07-21.07.23

Cena: 750 zł

WAKACJE Z MANIĄ PŁYWANIA

Jak co roku stawiamy na wyjątkowy i pełen frajdy letni czas. Bazą naszych obozów jest połączenie aktywnego wypoczynku, zabawy i balansu oraz zapewnienie dzieciom najlepszej opieki w gronie rówieśników, podczas półkolonii na dzieci czeka moc wakacyjnych przygód połączona z codzienną dawką zajęć nauki i doskonalenia pływania oraz zabaw na basenie.

Wydarzenia dedykowane są Wszystkim, którzy chcieliby spędzić super chwile i świetnie bawić się podczas Wakacji. W naszej ofercie na dzieci czeka moc ciekawych aktywności i atrakcji dzięki różnorodnemu programowi, wyjątkowym letnim miejscówkom i niezastąpionej kadrze.

NASZA MISJA

Organizujemy wyjątkowe wakacje dla dzieci!

Stawiamy na wyjątkowe i ciekawe zagospodarowanie czasu podczas Letnich wydarzeń, dzięki licznym i różnorodnym atrakcjom zawartych w programach obozów i półkolonii.

Co roku dbamy o świetną wakacyjną zabawę, którą my jak i nasi obozowicze wspominamy z utęsknieniem. W tym roku Wakacje również będą nasze! Pełne zabawy, swobody, różnorodnych aktywności, nowych znajomości, przyjaźni oraz niezapomnianych wspomnień.

Gwarantujemy, że wakacje z Manią Pływania to czas wielu przygód, nabywania nowych doświadczeń, odkrywania nowych dziedzin oraz zawierania przyjaźni. Zrobimy wszystko, aby dzieci nie tylko bawiły się świetnie, ale również miały możliwość zregenerowania się po wymagającym roku szkolnym. Zadbamy o najlepszą zabawę w te wakacje oraz szlifowanie dziecięcej formy! Na nowo rozbudzimy w nich różnorodne zainteresowania oraz ciekawość, by mogły odkrywać to co nie odkryte.

NASZA MISJA

W naszej ofercie znajdziecie obozy i półkolonie dla dzieci już od 5 roku życia oraz młodzieży. Kadra oraz program wydarzeń dobierany jest tak, aby każda budująca go sfera była spójna, co daje dzieciom poczucie bezpieczeństwa i znajomości sytuacji. Programy są przygotowane w taki sposób, aby sport, zabawa i odpoczynek oraz relaks ze sobą współgrały.

Bazy, w których organizujemy wydarzenia są przez nas szczegółowo sprawdzane, są to również miejsca doskonale przystosowane do pracy z dziećmi. Podczas obozów stawiamy na wypoczynek w wyjątkowych miejscówkach z zapleczem rekreacyjno-sportowym. Podczas półkolonii korzystamy z przestrzeni najfajniejszych obiektów w mieście.

Podczas wydarzeń pozostajemy w ciągłym kontakcie z rodzicami naszych podopiecznych. Reagujemy na każdą uwagę oraz sugestię. Pozostajemy w kontakcie telefonicznym dzięki pracy naszego biura oraz wychowawców i kierowników wypoczynku. Dodatkowo dokumentujemy i uwieczniamy wyjątkowe chwile dzięki fotorelacjom i filmom nagrywanym podczas zajęć, tak aby każdy z uczestnik miał niezapomnianą pamiątkę, a rodzice mogli zobaczyć jak świetnie bawią się ich dzieci.

Corocznie udoskonalamy nasze plany, programy oraz metody pracy z dziećmi. Szkolimy się, aby dawać dzieciom możliwość harmonijnego rozwoju. Stawiamy na przyjazną atmosferę, unikamy niezdrowej rywalizacji oraz oceniania i krytyki. Kibicujemy, motywujemy, dajemy wybór i pokazujemy możliwości. Dajemy dzieciom przestrzeń do rozmów, rozwoju oraz dzielenia się emocjami czuwając nad nimi w nowej grupie.

Realizując barwny, kolorowy i ciekawy program angażujemy dzieci do podejmowania refleksji, obowiązków oraz przestrzegania ustalonych reguł. Przykładamy dużą uwagę do postaw oraz pracy w grupie, punktualności oraz wykonywania założonych zadań.

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA
I JAKOŚCI

Nad bezpieczeństwem dzieci podczas pełnego czasu wypoczynku czuwa wykwalifikowana kadra opiekunów oraz wychowawców.

Miejsca naszych wydarzeń są wybierane bardzo starannie. Wykorzystywane przez nas obiekty spełniają wszystkie niezbędne normy oraz są zgłoszone do kuratorium oświaty jako siedziby wydarzeń.

Jako sportowcy oraz pedagodzy wiemy jak ważnym elementem codzienności jest odpowiednia i zbilansowana dieta oraz nawodnienie. Serwujemy dzieciom wartościowe i zdrowe produkty, dbając o kształtowanie w nich zdrowych nawyków żywieniowych. Dla dzieci, które stosują specjalne diety lub mają indywidualne potrzeby żywieniowe mamy szereg rozwiązań umożliwiających zindywidualizowanie posiłków. Na naszych obozach i półkoloniach zapewniamy również wodę bez ograniczeń.

Podczas zajęć korzystamy wyłącznie z odpowiednio przygotowanej oraz zabezpieczonej infrastruktury. Używamy najwyższej jakości sprzętów oraz pomocy dydaktycznych zapewniając naszym podopiecznym bezpieczną zabawę oraz odpowiednie warunki sportowo-rekreacyjne.

Stawiamy na zdrową aktywność fizyczną, fajne relacje, liczne rozmowy i spędzanie czasu we wspólnym gronie. Zapewniamy dzieciom atrakcje, które zachęcają je do aktywnego spędzania czasu oraz integracji. Ograniczamy używanie telefonów komórkowych do minimum. Chcemy aby, w tym czasie odpoczęły od elektroniki. Dlatego też podczas półkolonii, dzieci nie korzystają z elektroniki, a podczas obozów mają wyznaczone momenty, w których mogą skontaktować się z rodzicami. Podczas reszty dnia oraz snu telefony i elektronika znajdują się w bezpiecznym depozycie.

Każdy uczestnik naszych wydarzeń objęty jest dodatkowym ubezpieczeniem NNW. Oferujemy również możliwość zawarcia ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej (KIT), które pozwala odzyskać koszty poniesione w związku z wyjazdem dziecka na wypadek choroby lub innego zdarzenia losowego.

Każdy transfer wykonywany jest przez sprawdzonych przewoźników, którzy spełniają wszystkie szczegółowe normy. Wybierając przewoźników dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo, komfort oraz jakość usług.

– Jesteśmy wpisani do Rejestru Organizatorów Imprez Turystycznych.

– Posiadamy aktualną Gwarancję Turystyczną.

– Każde wydarzenie organizowane przez nas w formie obozów i półkolonii zgłaszane jest do Kuratorium Oświaty.

Ceny wydarzeń obejmują pełen zakres usług oraz nie posiadają żadnych ukrytych kosztów. Gwarantujemy również jedną, niezmienną cenę na każdym etapie rezerwacyjnym.

TAK SIĘ BAWILIŚMY W UBIEGŁYM ROKU!

EnglishPolishUkrainian