OFERTA ZIMOWA

OBÓZ ZIMOWY
PORONIN 2023

Miejsce:
Poronin

Termin:
05.02 – 11.02.2023

Wiek uczestników:
7 – 10 lat | 11 – 16 lat

Cena:
2350 zł (Skipass
w cenie obozu)

FERIE ZIMOWE Z MANIĄ PŁYWANIA

Obóz zimowy dedykowany jest Wszystkim którzy chcieliby spędzić super chwile, świetnie bawić się podczas ferii i nauczyć lub szlifować jazdę na nartach / snowboardzie. W naszej ofercie na dzieci czeka moc ciekawych aktywności, atrakcji i zimowych przygód dzięki różnorodnemu programowi. Bazą naszych wyjazdów jest nauka i doskonalenie jazdy na nartach i snowboardzie oraz zapewnienie dzieciom jak najlepszej opieki i zabawy w gronie rówieśników.

MIEJSCE

Mieszkamy w miejscowości Poronin w spokojnej ładnej okolicy, pośród licznych łak i lasów. Luźna zabudowa i piękna panorama Tatr oraz czyste, górskie powietrze sprawiają, że jest to super miejscówka obozowa.

ZAKWATEROWANIE

Podczas wyjazdu mieszkamy w „Ośrodku wypoczynkowym Limba” w miejscowości Poronin to idealne miejsca na aktywne spędzenie zimowego czasu oraz chillout i odpoczynek. Zaplecze ośrodka stanowią pokoje w wysokim standardzie, basen, jacuzzi, sala zabaw, sala gier wyposażona w piłkarzyki, stół do tenisa stołowego i bilard, salę taneczną, salę konferencyjną, szałas, grill, oraz plac zabaw. Zakwaterowanie: Pokoje 2 – 5 osobowe.

Wyżywienie: Zapewniamy pełne wyżywienie: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację + wodę bez ograniczeń. Serwowane posiłki to najlepsze, świeże i pyszne pozycje, każdy z pewnością wybierze coś dla siebie.

PROGRAM OBOZU

SZKOLENIE NARCIARSKIE / SNOWBOARDOWE

Codzienne zajęcia na stoku: nauka i doskonalenie jazdy na nartach / snowboardzie w poziomowanych grupach.

BASEN

Zajęcia nauki i doskonalenia pływania na krytym basenie.

WODNE ZABAWY I RELAKS

Po zajęciach pływania na dzieci czekają wodne figle i bąbelki.

ŁYŻWY

Nauka i doskonalenie jazdy na łyżwach. Super ślizgi na lodowisku.

SNOW TUBING

Śnieżne zjazdy na oponach na specjalnie przygotowanym torze.

KULIG ŚNIEŻNY

Zimowy kulig w Góralskim klimacie.

KOLACJA GÓRALSKA

Kolacja w prawdziwie Góralskim klimacie.

śLIZGI, OPONKI I JABŁUSZKA

Zimowa frajda na górkach!

SIANKO

warsztaty twórcze, sztuka z siana! Robimy przedmioty, zabawki i zwierzaki z siana.

ZIMOWE GRY I ZABAWY

Bitwa na śnieżki, lepienie bałwana, budowanie Igloo.

DYSKOTEKA

Czas na tańce i hulańce.

PINK-PONG, PIŁKARZYKI, BILARD I CYMBERGAJ

Chwila na chill out 😉

WIECZÓR GIER PLANSZOWYCH

Po zimowych harcach przyjdzie czas na chwilę przerwy podczas planszowych rozgrywek.

GRY I ZABAWY INTEGRACYJNE

różnorodne konkurencje, zadania, gry i zabawy integracyjne to coś co uczestnicy naszych obozów zapamiętają na długi czas!

SEANS FILMOWY

Chwila relaksu i wytchnienia dla obozowiczów podczas projekcji na dużym ekranie.

NASZE STOKI

Wybór stoków uzależniony jest od pogody oraz poziomu umiejętności uczestników. Dbamy o to, aby jazda była bezpieczna i pełna zimowej frajdy.

Stacja narciarska „Małe Ciche”, dysponuje trasami o zróżnicowanym stopniu trudności, oraz umożliwia przeprowadzanie szkoleń narciarskich i snowboardowych na różnym poziomie zaawansowania.

 

• Koleje krzesełkowe i wyciągi orczykowe
• Kolej Zgorzelisko Express
• Kolej Małe Ciche
• Wyciąg orczykowy duży
• Wyciąg orczykowy Zgorzelisko
• Wyciąg orczykowy Dyzio
• Wyciąg taśmowy
• Zaplecze gastronomiczne

  link do stacji

Stacja narciarska Kaniówka to kompleks 5 wyciągów narciarskich w górnej części Białki Tatrzańskiej. To super miejsce do rozpoczęcia zimowej przygody oraz szlifowania narciarskiej i snowboardowej formy.
 • Kolej krzesełkowa 4 osobowa o długości 450 m, różnica 90 m, zdolność przewozowa 2200 osób/h maks.predkość jazdy 2,3 m/s
 • Wyciąg orczykowy o długości 430 m, różnica 90 m, zdolność przewozowa 720 osób/h
 • Wyciąg orczykowy o długości 190 m, różnica 25 m, zdolność przewozowa 900 osób/h
 • Wyciąg orczykowy o długości 120 m, różnica 20 m, zdolność przewozowa 800 osób/h
 • Przenośnik taśmowy przeznaczony dla najmłodszych narciarzy długości 65 m, różnica 5 m.
 • Wyciąg orczykowy o długości 365 m, różnica 50 m, zdolność przewozowa 720 osób/h
  link do stacji

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

Polecamy zabranie własnego lub wypożyczonego wcześniej sprzętu (kask, buty, narty / snowboard, kijki, snowboard, gogle). Jednak jeżeli nie macie takiej możliwości, służymy z pomocą! Współpracujemy z wypożyczalnią, która oferuje atrakcyjne ceny dla naszych podopiecznych przy wypożyczeniu pełnego / częściowego sprzętu narciarskiego lub snowboardowego na miejscu.

RELACJE WINTER CAMP

Zapraszamy Was do śledzenia naszych wpisów związanych z ofertą ZIMA 2023 na naszym Fanpage’u Facebook oraz do dołączenia do grupy stworzonej specjalnie dla obozowiczów MANIA PŁYWANIA | Obozy i półkolonie, gdzie będziemy zamieszczać wyjątkowe relacje i pamiątkowe zdjęcia z całego wyjazdu!

W CENIE OBOZU ZAPEWNIAMY

• Opłatę za karnety na stoku, zakwaterowanie oraz wszystkie atrakcje zawarte w programie
• Codzienne szkolenie narciarskie
• Zakwaterowanie
• Kompleksowe wyżywienie : śniadanie, obiad, kolacja + wodę bez ograniczeń
• Transfer Kraków – Poronin / Poronin - Kraków
• Ubezpieczenie NNW
• Wykwalifikowaną kadrę opiekunów oraz instruktorów narciarstwa i pływania
• Opiekę medyczną
• Pamiątkowe filmy i zdjęcia z obozu
• Pamiątkowe gadżety dla każdego obozowicza oraz nagrody w konkursach obozowych.

NASZA MISJA

Organizujemy wyjątkowe obozy dla dzieci! Stawiamy na różnorodne i ciekawe zagospodarowanie czasu podczas ferii zimowych, dzięki licznym atrakcjom zawartych w programach zimowisk i codzienną wizytą na stoku.

Co roku dbamy o zimową frajdę, którą my jak i nasi obozowicze wspominamy z utęsknieniem. W tym roku Zima również będzie nasza! Pełna zabawy, śnieżnych aktywności, nowych znajomości, przyjaźni oraz niezapomnianych wspomnień.

Gwarantujemy, że zima z Manią Pływania to super czas, nabywania nowych doświadczeń i nauki nowych umiejętności. Zrobimy wszystko, aby dzieci świetnie się bawiły i pokochały zimowy klimat.

NASZA MISJA

W naszej ofercie znajdziecie obozy dla dzieci już od 6 roku życia oraz młodzieży. Kadra oraz program wydarzeń dobierany jest tak, aby każda budująca wydarzenie sfera była spójna, co daje dzieciom poczucie bezpieczeństwa i znajomości sytuacji. Programy wydarzeń są przygotowane w taki sposób, aby sport, zabawa i odpoczynek oraz relaks ze sobą współgrały.

Miejsca, w których organizujemy wydarzenia są przez nas szczegółowo sprawdzane, są to również miejsca doskonale przystosowane do pracy z dziećmi. Podczas obozów stawiamy na wypoczynek w wyjątkowych miejscówkach z zapleczem rekreacyjno-sportowym.

Podczas wydarzeń pozostajemy w ciągłym kontakcie z rodzicami naszych podopiecznych. Reagujemy na każdą uwagę oraz sugestię. Pozostajemy w kontakcie telefonicznym dzięki pracy naszego biura oraz wychowawców i kierowników wypoczynku. Dodatkowo dokumentujemy i uwieczniamy wyjątkowe chwile dzięki fotorelacjom i filmom nagrywanym podczas zajęć, tak aby każdy z obozowiczów miał niezapomnianą pamiątkę, a rodzice mogli zobaczyć jak świetnie bawią się ich dzieci.

Corocznie udoskonalamy nasze plany, programy oraz metody pracy z dziećmi. Szkolimy się, aby dawać dzieciom możliwość harmonijnego rozwoju. Stawiamy na przyjazną atmosferę, unikamy niezdrowej rywalizacji oraz oceniania i krytyki. Kibicujemy, motywujemy, dajemy wybór i  pokazujemy możliwości. Dajemy dzieciom przestrzeń do rozmów, rozwoju oraz dzielenia się emocjami czuwając nad nimi w nowej grupie.

Realizując barwny, kolorowy i ciekawy program angażujemy dzieci do podejmowania refleksji, obowiązków oraz przestrzegania ustalonych reguł. Przykładamy dużą uwagę do postaw oraz pracy w grupie, punktualności oraz wykonywania założonych zadań.

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA
I JAKOŚCI

Nad bezpieczeństwem dzieci podczas pełnego czasu wypoczynku czuwa wykwalifikowana kadra opiekunów oraz wychowawców.

Miejsca naszych wydarzeń są wybierane bardzo starannie. Obiekty, w których prowadzimy obozy spełniają wszystkie niezbędne normy oraz są zgłoszone do kuratorium oświaty jako siedziby wydarzeń. Wybierając zakwaterowania obozowe kierujemy się bezpieczeństwem, jakością oraz komfortem usług.

Jako sportowcy oraz pedagodzy wiemy jak ważnym elementem codzienności jest  odpowiednia i zbilansowana dieta oraz nawodnienie. Serwujemy dzieciom wartościowe i zdrowe produkty, dbając o kształtowanie w nich zdrowych nawyków żywieniowych. Dla dzieci, które stosują specjalne diety lub mają indywidualne potrzeby żywieniowe mamy szereg rozwiązań umożliwiających zindywidualizowanie posiłków podczas wydarzeń. Na naszych obozach i półkoloniach zapewniamy również dzieciom wodę bez ograniczeń oraz przypominamy i zachęcamy je do nawadniania.

Podczas zajęć korzystamy wyłącznie z odpowiednio przygotowanej oraz zabezpieczonej infrastruktury. Używamy najwyższej jakości sprzętów oraz pomocy dydaktycznych zapewniając naszym podopiecznym bezpieczną zabawę oraz odpowiednie warunki sportowo-rekreacyjne.

Stawiamy na zdrową aktywność fizyczną, odpowiednie relacje pomiędzy członkami i kadrą obozową, liczne rozmowy i spędzanie czasu we wspólnym gronie. Zapewniamy dzieciom atrakcje, które zachęcają je do aktywnego spędzania czasu oraz integracji. Ograniczamy używanie telefonów komórkowych do minimum. Chcemy aby, w tym czasie odpoczęły od elektroniki. Dlatego też podczas półkolonii, dzieci nie korzystają z elektroniki, a podczas obozów mają wyznaczone momenty, w których mogą skontaktować się z rodzicami. Podczas reszty całego dnia  oraz snu telefony i elektronika znajdują się w bezpiecznym depozycie.

Każdy uczestnik naszych wydarzeń objęty jest dodatkowym ubezpieczeniem NNW. Oferujemy również możliwość zawarcia ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej (KIT), które pozwala odzyskać koszty poniesione w związku z wyjazdem dziecka na wypadek choroby lub innego zdarzenia losowego.

Każdy transfer wykonywany jest przez sprawdzonych przewoźników, którzy spełniają wszystkie szczegółowe normy. Wybierając przewoźników dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo, komfort oraz jakość usług.

 • Jesteśmy wpisani do Rejestru Organizatorów Imprez Turystycznych.
 • Posiadamy aktualną Gwarancję Turystyczną.
 • Każde wydarzenie organizowane przez nas w formie obozów i półkolonii zgłaszane jest do Kuratorium Oświaty.

Ceny wydarzeń obejmują pełen zakres usług oraz nie posiadają żadnych ukrytych kosztów. Gwarantujemy również jedną, niezmienną cenę na każdym etapie rezerwacyjnym.

REZERWACJA MIEJSCA

ZAPIS NA WYDARZENIE

Zarezerwuj miejsce wypełniając elektroniczny formularz zgłoszeniowy. Po wysyłce formularza automatycznie otrzymacie potwierdzenie jego dostarczenia.

POTWIERDZENIE REZERWACJI

Do maksymalnie dwóch dni roboczych od otrzymania formularza zgłoszeniowego wyślemy do Ciebie elektroniczne potwierdzenie rezerwacji miejsca.

ZALICZKA

Do 48 godzin od otrzymania potwierdzenia rezerwacji należy wpłacić zaliczkę w wysokości 1 000 zł za pośrednictwem platformy Dot-Pay. Na podany adres e-mail zostanie wysłany link do płatności. Możesz również skorzystać z sekcji „płatności” w panelu klienta Active Now.

E-MAIL INFORMACYJNY

Po dokonaniu rezerwacji wysyłamy do Ciebie wiadomość e-mail ze wszystkimi niezbędnymi informacjami dotyczącymi dokumentów (regulamin oraz karta zgłoszenia uczestnika) i wskazówek obozowych.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Terminy dokonania wpłat:
Zaliczka: I rata 1 000 zł (zaliczka – wpłata do 48 godzin od otrzymania potwierdzenia rezerwacji miejsca)
Pozostała część: II rata 1 350 zł (płatność należy uregulować do 28 dni przed rozpoczęciem wydarzenia)
Płatność można dokonać za pośrednictwem wygenerowanego linku do płatności lub w sekcji „płatności” rejestrując się w paneli klienta Active Now. Służymy pomocą przy rejestracji na platformie Active Now oraz na Wasze życzenie wysyłamy linki do płatności.

Dokumenty obozowe (Karta kwalifikacyjna oraz oświadczenie zapoznania się z regulaminem) należy dostarczyć do 14 dni od otrzymania potwierdzenia rezerwacji miejsca za pomocą poczty tradycyjnej na adres Mania Pływania Wakacje, os. Dywizjonu 303 5/80, 31-871 Kraków.

pobierz Regulamin – Poronin

pobierz Kartę Obozowicza

  Bagaż jest jedną z najważniejszych obozowych spraw. Zadbajmy o to by znajdowało się tam wszystko co potrzeba. Oprócz podstawowych rzeczy typu, bielizna, piżama, ciepła odzież, polary, czapki, rękawiczki, szaliki, kosmetyki, ręczniki, chusteczki prosimy zwłaszcza o zabranie:

  • Nart/ snowboardu wraz z kaskiem narciarskim, kominiarką, szalikiem, rękawicami i goglami (istnieje możliwość wypożyczenia kompletu sprzętu narciarskiego – narty oraz buty/ snowboardowego – narty oraz burty na miejscu).
  • Stroju narciarskiego adekwatnego do niskich temperatur (ocieplana kurtka, spodnie oraz odzież termiczna)
  • Torby/ worka na basen z wyposażeniem: strój pływacki jednoczęściowy lub kąpielówki, czepek, klapki, okularki, ręcznik
  • Butów sportowych, stroju sportowego (koszulka, spodenki).
  • Kremu przeciwsłonecznego do twarzy z wysokim filtrem
  • Bidonu na wodę

  Zachęcamy również do podpisania bagażu i znajdujących się w nim przedmiotów oraz stworzenie listy rzeczy, które się w nim znajdują, a następnie umieszczenie go w walizce, co pomoże dziecku przy pakowaniu się.

  Istnieje możliwość przekazania kierownikowi obozu podpisanych kopert z kieszonkowym dla dzieci (rozmienionymi pieniędzmi o niskich nominałach 5zł, 10zł, 20 zł) na zbiórce przed wyjazdem.

  Podczas wyjazdu dzieci będą miały zapewnione pełne wyżywienie oraz wodę bez ograniczeń.

  Dzieci będą miały również możliwość skorzystania ze sklepu spożywczego oraz kupienia pamiątek.

  Zapewniamy cały pozostały sprzęt potrzebny do realizacji programu obozu (łyżwy, pomoce dydaktyczne, sprzęt sportowy).

  Kompletując niezbędny ekwipunek skorzystajcie z naszej Check listy Obozowej!

  link do check listy

  Podczas wyjazdu stawiamy na spędzanie czasu we wspólnym gronie, zdrową aktywność fizyczną, odpowiednie relacje pomiędzy członkami i kadrą obozową. Zapewniamy dzieciom atrakcje, które zachęcają je do aktywnego spędzania czasu oraz integracji. Ograniczamy używanie telefonów komórkowych do minimum. Chcemy aby, w tym czasie odpoczęły od elektroniki. Dlatego też podczas obozu dzieci będą miały możliwość skorzystania z telefonu wyłącznie w godzinach poobiednich. Podczas  całego dnia  oraz nocy telefony będą znajdowały się w bezpiecznym depozycie. Dzięki temu dzieci wieczorami mogą ze sobą spokojnie porozmawiać przez co są bardziej zżyte i mają lepszy kontakt z rówieśnikami jak i opiekunami.

  Każdy uczestnik będzie miał również możliwość skontaktowania się z rodzicami lub wybranymi osobami w określonych porach korzystając z telefonu kadry.

  DLA KOGO? DLA KAŻDEGO!

  Oferta obozów dedykowana jest zarówno Maniakom Pływania jak i wszystkim, którzy chcieliby wziąć udział w zimowej przygodzie. Zapraszamy Wszystkich którzy chcieliby postawić pierwsze kroki na stoku oraz narciarzy i snowboardzistów na każdym poziomie zaawansowania oraz dzieci, które chciałby po prostu spróbować i spędzić ferie w wyjątkowy sposób. Wspólnie tworzymy wyjątkowe wyjazdy, to zasługa niezawodnej kadry i przede wszystkim WAS!

  TAK SIĘ BAWILIŚMY W UBIEGŁYM ROKU!

  EnglishPolishUkrainian