OBÓZ LETNI
PRZYGODOWY

MIEJSCE

Janów Lubelski

TERMIN

19-28.07.22 - brak miejsc (lista rezerwowa)

WIEK UCZESTNIKÓW

od 6 lat do 12 lat

CENA

2 150 zł

Jak co roku stawiamy na wyjątkowe i ciekawe zagospodarowanie czasu naszych obozowiczów dzięki licznym i różnorodnym atrakcjom w programie. Obóz „PRZYGODOWY” dedykowany jest wszystkim którzy chcieliby uczestniczyć w prawdziwej letniej przygodzie. W naszej ofercie na dzieci czeka moc ciekawych zajęć, atrakcji i rozmaitych letnich przygód.

Zakwaterowanie

To  właśnie w Janowie lubelski będziemy mieli przyjemność gościć przez 10 pełnych przygody i zabawy dni. Największym walorem tego miejsca jest otaczająca go przyroda – las, jezioro, plaże dają nam ogromne możliwości.

Mieszkamy  w ośrodku wypoczynkowym „Almatur” – Ośrodek położony jest w centrum Lasów Janowskich w bliskim sąsiedztwie zalewu Janowskiego oraz świetnej infrastrukturze sportowo-rekreacyjnej wokół, w pełni ogrodzony oraz dozorowany. Ośrodek posiada stołówkę, kort do tenisa ziemnego, boisko do siatkówki plażowej, wypożyczalnię rowerów, ściankę wspinaczkową, kolejkę turystyczną, ujeżdżalnię dla koni, stoły do tenisa, plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko.

Zakwaterowanie: Mieszkamy w Pawilonie hotelowym w pokojach 2 – 5vosobowych.

Wyżywienie: Zapewniamy pełne wyżywienie : śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację + wodę bez ograniczeń

PROGRAM

Podczas obozu Przygodowego, plan zajęć został stworzony tak, aby każdy z uczestników mógł znaleźć coś dla siebie, rozwijał swoje zainteresowania, odkrywał oraz zdobywał nowe doświadczenia podczas wakacyjnych aktywności i różnorodnych zajęć ukierunkowanych przede wszystkim na dobrą zabawę!

Jazda konna – Galopem poszerzamy horyzonty i rozbudzamy zainteresowania.

Park linowy – Sześć różnych tras parku linowego, sześć różnych poziomów trudności – każdy znajdzie coś dla siebie

Trampoliny – Podskokami po najlepszą zabawę pod słońcem

Park kreatywny – Zabawa na całego! Dmuchańce, labirynty, olbrzymie piłki i klocki

Basen  – Pływackie wojaże na Krytej Pływalni „Otylia”. Super zjeżdżalnia, fontanny, bąbelki, relaks i wodne figle

Zajęcia na kółkach – jazda na rolkach / hulajnodze / deskorolce 😉

Park Rekreacji – W Parku Rekreacji Zoom Natury czekają na nas laboratoriach wiedzy i  ogrom przygód takich jak warsztaty ze zwierzętami, wycieczka do podwodnego świata ryb i wiele super gier multimedialnych

Badminton – Rakiety w ruch! Liczy się cel i współpraca.

Gry i zabawy w terenie – Wyprawa po skarb, przygodowa przeprawa przez las i budowanie szałasów.

Baloniada – Balonowy turniej, wodne rzuty do celu a na koniec… Baloniada!

DIY – Zrób to sam! Warsztaty twórcze

Podchody – Korzystamy z dobrodziejstw lasu. Pora na przygody!

DODATKOWO W PROGRAMIE

Plażowanie nad Zalewem Janowskim – To co tygryski lubią najbardziej! Zabawy na plaży, figle i konkursy na zamki z piasku.

Festiwal kolorów – Color Fun, będzie barwnie, śmiesznie i wyjątkowo!

Wodne Dmchańce – Zabawa na wodnych dmchańcach XXL, komu uda się popływać na desce surfingowej? A kto poskromi wodnego żółwia? Przekonamy się na miejscu.

Gry XXL – Double, Memory, Twister w wersji XXL

Wycieczki na szlaku – Super odskocznia od zgiełku miasta! Towarzystwo leśnej aury to zdecydowanie duży atut naszej bazy.


Ognisko z pieczeniem kiełbasek – Własnoręcznie upieczona kiełbaska lub chlebek w towarzystwie obozowych przyśpiewek i gier smakują najlepiej!

Zabawy integracyjne – różnorodne konkurencje, zadania, gry i zabawy integracyjne to coś co uczestnicy naszych obozów zapamiętają na długi czas!

Kino Letnie –  chwila relaksu i wytchnienia dla obozowiczów podczas projekcji na dużym ekranie.

Dyskoteka – Czas na tańce u hulańce w letnich rytmach.

Atrakcje będą dobierane zależnie od pogody oraz nastrojów uczestników.

Ważne informacje

Rezerwacja

Rezerwacja miejsca na obozie następuje po wypełnieniu elektronicznego formularza zgłoszeniowego oraz wpłaceniu zaliczki w wysokości  1 000 zł od osoby przelewem za pośrednictwem platformy T-pay w systemie Active Now (Panel klienta).

Zaliczka: I rata 1 000 zł (zaliczka – wpłata do 48 godzin od otrzymania potwierdzenia rezerwacji miejsca)

Pozostała część: II rata 1150 zł (do dnia 22 czerwca 2022)

Po wysłaniu formularza zgłoszeniowego dostaną Państwo automatyczne potwierdzenie dostarczenia formularza oraz w następnej kolejności potwierdzenie rezerwacji miejsca. Szczegółowe  informacje dotyczące niezbędnych dokumentów i wskazówek wypoczynku również zostaną wysłane na podany w formularzu adres e-mail

Dokumenty

Dokumenty obozowe (Karta kwalifikacyjna oraz oświadczenie zapoznania się z regulaminem) należy dostarczyć do 14 dni od otrzymania potwierdzenia rezerwacji miejsca za pomocą poczty tradycyjnej na adres Mania Pływania Wakacje, os. Dywizjonu 303 5/80, 31-871 Kraków.

Zapisy

EnglishPolishUkrainian