OBÓZ LETNI
FABRYKA AKTYWNOŚCI

MIEJSCE

Janów Lubelski

TERMIN

19-28.07.22 - brak miejsc (lista rezerwowa)

WIEK UCZESTNIKÓW

6-10 lat | 11-15 lat

CENA

2 150 zł

Jak co roku stawiamy na sport, wypoczynek oraz ciekawe i różnorodne punkty w programie naszych wyjazdów. Obóz „Fabryka Aktywności” dedykowany jest wszystkim miłośnikom dobrej zabawy. W naszej ofercie na dzieci czeka wiele różnorodnych letnich aktywności, przeplatanych dużą dawką dobrej zabawy oraz ogrom niezapomnianych chwil i wyjątkowo spędzonego czasu. Nie zabraknie również wakacyjnego chillout-u.

Zakwaterowanie

To  właśnie w Janowie lubelski będziemy mieli przyjemność gościć przez 10 pełnych przygody i zabawy dni. Największym walorem tego miejsca jest otaczająca go przyroda – las, jezioro, plaże dają nam ogromne możliwości.

Mieszkamy  w ośrodku wypoczynkowym „Almatur” – Ośrodek położony jest w centrum Lasów Janowskich w bliskim sąsiedztwie zalewu Janowskiego oraz świetnej infrastrukturze sportowo-rekreacyjnej wokół, w pełni ogrodzony oraz dozorowany. Ośrodek posiada stołówkę, kort do tenisa ziemnego, boisko do siatkówki plażowej, wypożyczalnię rowerów, ściankę wspinaczkową, kolejkę turystyczną, ujeżdżalnię dla koni, stoły do tenisa, plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko.

Zakwaterowanie: Mieszkamy w Pawilonie hotelowym w pokojach 2 – 5vosobowych.

Wyżywienie: Zapewniamy pełne wyżywienie : śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację + wodę bez ograniczeń

PROGRAM

Podczas obozu „Fabryka Aktywności” – plan obozu został stworzony tak, aby każdego dnia dzieci uczestniczyły w ciekawych zajęciach, poszerzały swoje horyzonty, rozbudzały zainteresowania i świetnie  bawiły się podczas aktywności na lądzie, w wodzie i powietrzu.

Basen – Zajęcia na Basenie „Otylia” pływamy w poziomowanych grupach. Zajęcia dla tych którzy rozpoczynają przygodę z pływaniem jak i tych którzy szlifują pływacką formę.

Wodne zabawy i relaks – Frajda w rekreacyjnej części Basenu „Otylia”, zjeżdżalnie, wodospady i bąbelki.

Tenis – Rakiety w ruch! Nauka i doskonalenie gry w tenisa ziemnego

Park linowy – Sześć różnych tras parku linowego, sześć różnych poziomów trudności – każdy znajdzie coś dla siebie

Archery games – Świetna i bezpieczna zabawa! Łuki i strzały zakończone grotami z gąbki

Kajaki – Wiosła w ruch! Wiosłowanie dla tych którzy mają już opanowane podstawy  i tych którzy rozpoczynają przygodę z kajakami

Zajęcia na kółkach – jazda na rolkach / hulajnodze / deskorolce 😉

Łucznictwo – podstawy nauki strzelania z łuku oraz doskonalenie zdobytych umiejętności

Sportowy  mix – Ringo, mega skakanka, frisbee – To przepis na udaną zabawę!

Dziki Zachód – Pojedynek na wodne psikawki

Siatkówka plażowa i zabawy na piasku – Gry i zabawy na piasku z elementami siatkówki plażowej

Gry i zabawy na świeżym powietrzu – Super odskocznia od zgiełku miasta! Rozgrywki sportowe i leśne przeprawy.

DODATKOWO W PROGRAMIE

Plażowanie nad Zalewem Janowskim – To co tygryski lubią najbardziej! Zabawy na plaży, figle i konkursy na zamki z piasku.

Festiwal kolorów – Color Fun, będzie barwnie, śmiesznie i wyjątkowo!

Wodne Dmchańce – Zabawa na wodnych dmchańcach XXL, komu uda się popływać na desce surfingowej? A kto poskromi wodnego żółwia? Przekonamy się na miejscu.

Gry XXL – Double, Memory, Twister w wersji XXL

Wycieczki na szlaku – Super odskocznia od zgiełku miasta! Towarzystwo leśnej aury to zdecydowanie duży atut naszej bazy.

Ognisko z pieczeniem kiełbasek – Własnoręcznie upieczona kiełbaska lub chlebek w towarzystwie obozowych przyśpiewek i gier smakują najlepiej!

Zabawy integracyjne – różnorodne konkurencje, zadania, gry i zabawy integracyjne to coś co uczestnicy naszych obozów zapamiętają na długi czas!

Kino Letnie –  chwila relaksu i wytchnienia dla obozowiczów podczas projekcji na dużym ekranie.

Dyskoteka – Czas na tańce u hulańce w letnich rytmach.

Atrakcje będą dobierane zależnie od pogody oraz nastrojów uczestników.

Ważne informacje

Rezerwacja

Rezerwacja miejsca na obozie następuje po wypełnieniu elektronicznego formularza zgłoszeniowego oraz wpłaceniu zaliczki w wysokości  1 000 zł od osoby przelewem za pośrednictwem platformy T-pay w systemie Active Now (Panel klienta).

Zaliczka: I rata 1 000 zł (zaliczka – wpłata do 48 godzin od otrzymania potwierdzenia rezerwacji miejsca)

Pozostała część: II rata 1150 zł (do dnia 22 czerwca 2022)

Po wysłaniu formularza zgłoszeniowego dostaną Państwo automatyczne potwierdzenie dostarczenia formularza oraz w następnej kolejności potwierdzenie rezerwacji miejsca. Szczegółowe  informacje dotyczące niezbędnych dokumentów i wskazówek wypoczynku również zostaną wysłane na podany w formularzu adres e-mail

Dokumenty

Dokumenty obozowe (Karta kwalifikacyjna oraz oświadczenie zapoznania się z regulaminem) należy dostarczyć do 14 dni od otrzymania potwierdzenia rezerwacji miejsca za pomocą poczty tradycyjnej na adres Mania Pływania Wakacje, os. Dywizjonu 303 5/80, 31-871 Kraków.

Zapisy

EnglishPolishUkrainian