OBÓZ LETNI - WATER FUNSporty wodne

MIEJSCE

Janów Lubelski

TERMIN

17.07-26.07.2021

WIEK UCZESTNIKÓW

od 7 do 14 lat

CENA

1750 zł

Jak co roku stawiamy na sport, wypoczynek oraz ciekawe i różnorodne punkty w programie naszych wyjazdów. Obóz „WATER FUN – Sporty wodne” polecamy Wszystkim miłośnikom wodnych aktywności. W naszej ofercie na dzieci czeka moc przygód, nauki i doskonalenia pływania w poziomowanych grupach, liczne zajęcia i zabawy z wodą w roli głównej oraz ogrom niezapomnianych chwil i wyjątkowo spędzonego czasu.

Zakwaterowanie

To  właśnie w Janowie lubelski będziemy mieli przyjemność gościć przez 10 pełnych przygody i zabawy dni. Największym walorem tego miejsca jest otaczająca przyroda – las, jezioro, plaże dają nam ogromne możliwości.

Mieszkamy  w ośrodku wypoczynkowym Zoom Przygody –  Ośrodek Zoom przygody położony jest w centrum Lasów Janowskich w bliskim sąsiedztwie zalewu Janowskiego oraz świetnej infrastrukturze sportowo-rekreacyjnej wokół.

Zakwaterowanie: Pokoje 2,3,4 osobowe w nowoczesnych drewnianych, ocieplanych domkach z łazienkami

Wyżywienie: Zapewniamy pełne wyżywienie : śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację + wodę bez ograniczeń

Podczas obozu WATER FUN, plan zajęć został stworzony tak, aby każdego dnia dzieci uczestniczyły w zajęciach związanych ze sportami wodnymi (pływanie, kajaki, sup-y itp.) oraz poszerzały horyzonty, zainteresowania i świetnie  bawiły się podczas zajęć na lądzie i powietrzu.

GŁÓWNE ATRAKCJE

Zajęcia na Krytej Pływalni – Zajęcia na basenie „Otylia” w poziomowanych grupach. Zajęcia dla tych, którzy rozpoczynają przygodę z pływaniem jak i tych, którzy szlifują pływacką formę.

Wodne zabawy i relaks – Po zajęciach nauki i doskonalenia pływania na dzieci czeka moc atrakcji w rekreacyjnej części kompleksu „Otylia”, zjeżdżalnie, wodospady i bąbelki.

SUP-y – stand up paddle to sport wywodzący się z Hawai, czyli superowa deska z wiosłem, połączenie kajakarstwa i surfowania, wyjątkowa zabawa dla każdego!

Open Water – pływamy na specjalnie wyznaczonych bojkami i linami torach na zalewie Janowskim, super przygoda dostosowana do umiejętności i chęci każdego pływaka.

Ratownictwo Wodne – Zajęcia z podstaw ratownictwa wodnego prowadzone przez ratowników WOPR. Dzieci będą miały okazje poznać w praktyce podstawy ratownictwa takie jak: pływanie z bojką czy holowanie. Będzie bezpiecznie i ciekawie.

Kajaki – Wiosła w ruch! Wiosłowanie dla tych, którzy mają już opanowane podstawy  i tych, którzy rozpoczynają przygodę z kajakami.

Grand Prix Manii – Pływackie konkurencje, starty, skoki i dyplomy dla każdego uczestnika.

Water Ball – Zabawy w kuli wodnej. Koordynacja, równowaga i dużo frajdy.

Mega Dmuchańce – Zabawa na wodnych dmchańcach XXL, komu uda się popływać na desce surfingowej? A kto poskromi wodnego żółwia? Przekonamy się na miejscu.

Water Games – Wodne odmiany znanych zabaw i gier takich jak wodny berek, siatkówa, freesbe i ringo!

Wodna bitwa –  Napełnione psikawki i letnie słońce to przepis na udaną zabawę.

Balonowy turniej – Mokre rzuty do celu a na koniec… Baloniada!

DODATKOWO PROGRAMIE
WATER FUN

Survival – nauka wiązania węzłów, techniki linowe, leśne przeprawy, pierwsza pomoc w terenie, ćwiczenia na orientacja, czytanie mapy, nawigacja, maskowanie oraz wiele innych atrakcji survivalowych.

Gry XXL – Mega twister, Chińczyk, Warcaby i wiele innych dobrze nam znanych gier w wydaniu XXL.

Wycieczki na szlaku – Piesze i rowerowe wycieczki w towarzystwie leśnej aury to zdecydowanie największy atut naszej bazy! Oczywiście mamy zamiar w pełni to wykorzystać.

Plażowanie nad Zalewem Janowskim – To co tygryski lubią najbardziej! Wodne zabawy, figle i konkursy na zamki z piasku.

Gry terenowe i podchody – Korzystamy z dobrodziejstw lasu. Pora na przygody!

Gry i zabawy na świeżym powietrzu – Super odskocznia od zgiełku miasta! Rozgrywki sportowe, wyścigi rzędów, olimpiada na wesoło, tory przeszkód i leśne wyprawy.

Badminton – Rakiety w ruch! Liczy się cel i współpraca.

Frisbee – Poćwiczymy szybkość, zwinność, celność a wszystko to w towarzystwie dobrej zabawy.

Cross Kids – Zajęcia ogólnorozwojowe na świeżym powietrzu, przy których frajda i zabawa jest gwarantowana!

Siatkówka plażowa – Gry i zabawy na piasku z wykorzystaniem piłki, siatkówka plażowa i wielki turniej.

Ognisko z pieczeniem kiełbasek – Samodzielnie upieczona kiełbaska lub chlebek w towarzystwie obozowych przyśpiewek i gier smakują najlepiej!

Kino Letnie –  chwila relaksu i wytchnienia dla obozowiczów podczas projekcji na dużym ekranie.

Zabawy integracyjne – różnorodne konkurencje, zadania, gry i zabawy integracyjne to coś, co uczestnicy naszych obozów zapamiętają na długi czas!

Dyskoteka – Czas na tańce u hulańce w letnich rytmach.

Atrakcje będą dobierane zależnie od pogody oraz nastrojów uczestników.

W cenie obozu zapewniamy

Ważne informacje

Rezerwacja miejsca na obozie  następuje po wypełnieniu elektronicznego formularza zgłoszeniowego za pośrednictwem platformy Active Now oraz wpłaceniu zaliczki w wysokości  750 zł od osoby przelewem (na wskazany numer rachunku bankowego, odbiorca: Mania Pływania Wakacje, tytuł:  imię i nazwisko uczestnika z dopiskiem „Obóz Letni Janów Lubelski 2021 – Profil Sporty wodne”

Zaliczka : 750 zł (zaliczka)

Pozostała część :  1000 zł

Rachunek Bankowy: 51 1140 2004 0000 3602 7921 2681

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego dostaną Państwo potwierdzenie rezerwacji miejsca oraz informacje dotyczące opłaty, miejsca zbiórki, niezbędnych dokumentów oraz wskazówek wypoczynku.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Formularz zgłoszniowy

EnglishPolishUkrainian