OFERTA LETNIA

OBÓZ „FABRYKA AKTYWNOŚCI”
- Rytro

Miejsce:
Rytro

Termin:
19.08-28.08.23

Wiek uczestników:
6 – 10 lat | 11 – 16 lat

Cena:
2 590 zł

WAKACJE Z MANIĄ PŁYWANIA

Jak co roku stawiamy na sport, wypoczynek oraz ciekawe i różnorodne punkty w programie naszych wyjazdów. Obóz „Fabryka Aktywności” dedykowany jest Wszystkim miłośnikom dobrej zabawy i letnich aktywności. W naszej ofercie na dzieci czeka wiele różnorodnych zajęć, przeplatanych dużą dawką dobrej zabawy oraz ogrom niezapomnianych chwil i wyjątkowo spędzonego czasu. Nie zabraknie również wakacyjnego chillout-u.

MIEJSCE

To właśnie w Rytrze będziemy mieli przyjemność odkrywać, zdobywać i świetnie się bawić. Największym walorem tego miejsca jest otaczająca go przyroda – będzie super!

ZAKWATEROWANIE

Mieszkamy w ośrodku wypoczynkowym „RyterSKI” – Miejsce z dala od zgiełku miasta, ośrodek RyterSKI położony jest w Rytrze, w Popradzkim Parku Krajobrazowym, na południu Polski, tuż przy granicy ze Słowacją.

🏠 Mieszkamy w Pawilonie hotelowym w pokojach 2 – 5 osobowych.

🍝 Zapewniamy pełne wyżywienie : śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację + wodę bez ograniczeń.

PROGRAM OBOZU

Podczas obozu „Fabryka Aktywności” – plan obozu został stworzony tak, aby każdego dnia dzieci uczestniczyły w ciekawych zajęciach, poszerzały swoje horyzonty, rozbudzały zainteresowania i świetnie bawiły się podczas aktywności na lądzie, w wodzie i powietrzu.
– 2 profile obozowe: ROWEROWY /lub ROLKOWY

*Atrakcje będą dobierane zależnie od pogody oraz nastrojów uczestników.

ROWERY

Liczne trasy rowerowe to zdecydowanie wielki atut tego miejsca, zostaną w naszej pamięci na długi

ROLKI

na terenie ośrodka mamy profesjonalne rolkowisko, na którym będziemy śmigać, grać i aktywnie spędzać czas.

BASEN

Zajęcia na Basenie pływamy w poziomowanych grupach. Zajęcia dla tych, którzy rozpoczynają przygodę z pływaniem jak i tych którzy szlifują pływacką formę.

WODNE ZABAWY I RELAKS

Frajda w rekreacyjnej części Basenu „Otylia”, zjeżdżalnie, wodospady i bąbelki.

TENIS

Rakiety w ruch! Nauka i doskonalenie gry w tenisa ziemnego.

SPORTOWY MIX

Ringo, badminton, mega skakanka, frisbee – To przepis na udaną zabawę!

GRY I ZABAWY NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

Super odskocznia od zgiełku miasta! Rozgrywki sportowe i leśne przeprawy.

FESTIWAL KOLORÓW

Color Fun, będzie barwnie, śmiesznie i wyjątkowo!

GRY XXL

Double, Memory, Twister w wersji XXL.

OGNISKO Z PIECZENIEM KIEŁBASEK

Własnoręcznie upieczona kiełbaska lub chlebek w towarzystwie obozowych przyśpiewek i gier smakują najlepiej!

WYCIECZKI NA SZLAKU

Super odskocznia od zgiełku miasta! Towarzystwo leśnej aury to zdecydowanie duży atut naszej bazy.

KINO LETNIE

chwila relaksu i wytchnienia dla obozowiczów podczas projekcji na dużym ekranie.

ZABAWY INTEGRACYJNE

Różnorodne konkurencje, zadania, gry i zabawy integracyjne to coś co uczestnicy naszych obozów zapamiętają na długi czas!

DYSKOTEKA

Czas na tańce i hulańce w letnich rytmach.

RELACJE OBOZÓW

Zapraszamy Was do śledzenia naszych wpisów związanych z ofertą letnią na naszym Fanpage’u Facebook oraz do dołączenia do grupy stworzonej specjalnie dla obozowiczów MANIA PŁYWANIA | Obozy i półkolonie, gdzie będziemy zamieszczać wyjątkowe relacje i pamiątkowe zdjęcia z całego wyjazdu!

W CENIE OBOZU ZAPEWNIAMY

• Zakwaterowanie
• Wszystkie atrakcje zawarte w programie
• Pełne wyżywienie: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację + wodę bez ograniczeń
• Transfer
• Ubezpieczenie NNW
• Wykfalifikowaną kadrę opiekunów oraz instruktorów pływania
• Opiekę medyczną
• Pamiątkowe filmy i zdjęcia z obozu
• Pamiątkowe gadżety Manii Pływania oraz medal dla każdego obozowicza

NASZA MISJA

Organizujemy wyjątkowe wakacje dla dzieci!

Stawiamy na wyjątkowe i ciekawe zagospodarowanie czasu podczas Letnich wydarzeń, dzięki licznym i różnorodnym atrakcjom zawartych w programach obozów i półkolonii.

Co roku dbamy o świetną wakacyjną zabawę, którą my jak i nasi obozowicze wspominamy z utęsknieniem. W tym roku Wakacje również będą nasze! Pełne zabawy, swobody, różnorodnych aktywności, nowych znajomości, przyjaźni oraz niezapomnianych wspomnień.

Gwarantujemy, że wakacje z Manią Pływania to czas wielu przygód, nabywania nowych doświadczeń, odkrywania nowych dziedzin oraz zawierania przyjaźni. Zrobimy wszystko, aby dzieci nie tylko bawiły się świetnie, ale również miały możliwość zregenerowania się po wymagającym roku szkolnym.

Zadbamy o najlepszą zabawę w te wakacje oraz szlifowanie dziecięcej formy ! Na nowo rozbudzimy w nich różnorodne zainteresowania oraz ciekawość, by mogły odkrywać to co nie odkryte.

NASZA MISJA

W naszej ofercie znajdziecie różnorodne obozy dla dzieci od 6 roku życia oraz wyjątkowe półkolonie dla dzieci już od 5 roku życia. Kadra na obozach i półkoloniach oraz program wydarzeń dobierany jest tak, aby każda budująca wydarzenie sfera była spójna, co daje dzieciom poczucie bezpieczeństwa i znajomości sytuacji. Profile obozów i półkolonii są przygotowane w taki sposób, aby sport, zabawa i odpoczynek oraz relaks ze sobą współgrały.

Miejsca, w których organizujemy wydarzenia są przez nas szczegółowo sprawdzane, są to również miejsca doskonale przystosowane do pracy z dziećmi. Podczas obozów stawiamy na wypoczynek w pobliżu pięknych lasów, plaż i wody a półkolonie prowadzimy w miejscach ze świetnym zapleczem sportowo-rekreacyjnym oraz odwiedzamy najciekawsze miejsca w mieście.

Podczas wydarzeń pozostajemy w ciągłym kontakcie z rodzicami naszych podopiecznych. Reagujemy na każdą uwagę oraz sugestię. Pozostajemy w kontakcie telefonicznym dzięki pracy naszego biura oraz wychowawców i kierowników wypoczynku. Dodatkowo dokumentujemy i uwieczniamy wyjątkowe chwile dzięki fotorelacjom i filmom nagrywanym podczas zajęć, tak aby każdy z obozowiczów miał niezapomnianą pamiątkę, a rodzice mogli zobaczyć jak świetnie bawią się ich dzieci.

Corocznie udoskonalamy nasze plany, programy oraz metody pracy z dziećmi. Szkolimy się dla nich, aby dawać im możliwość harmonijnego rozwoju. Stawiamy na przyjazną atmosferę, unikamy niezdrowej rywalizacji oraz oceniania i krytyki. Kibicujemy, motywujemy, dajemy wybór i pokazujemy możliwości. Dajemy dzieciom przestrzeń do rozmów, rozwoju oraz dzielenia się emocjami czuwając nad nimi w nowej grupie.

Realizując barwny, kolorowy i ciekawy program angażujemy dzieci do podejmowania refleksji, obowiązków oraz przestrzegania ustalonych reguł. Przykładamy dużą uwagę do postaw oraz pracy w grupie, punktualności oraz wykonywania założonych zadań.

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA
I JAKOŚCI

Nad bezpieczeństwem dzieci podczas pełnego czasu wypoczynku czuwa wykwalifikowana kadra opiekunów oraz wychowawców.

Miejsca naszych wydarzeń są wybierane bardzo starannie. Obiekty, w których prowadzimy półkolonie oraz zakwaterowanie obozów spełniają wszystkie niezbędne normy oraz są zgłoszone do kuratorium oświaty jako siedziby wydarzeń.

Jako sportowcy oraz pedagodzy wiemy jak ważnym elementem codzienności jest odpowiednia i zbilansowana dieta oraz nawodnienie. Serwujemy dzieciom wartościowe i zdrowe produkty, dbając o kształtowanie w nich zdrowych nawyków żywieniowych. Dla dzieci, które stosują specjalne diety lub mają indywidualne potrzeby żywieniowe mamy szereg rozwiązań umożliwiających zindywidualizowanie posiłków podczas wydarzeń. Na naszych obozach i półkoloniach zapewniamy również dzieciom wodę bez ograniczeń oraz przypominamy i zachęcamy je do nawadniania.

Podczas zajęć korzystamy wyłącznie z odpowiednio przygotowanej oraz zabezpieczonej infrastruktury. Używamy najwyższej jakości sprzętów oraz pomocy dydaktycznych zapewniając naszym podopiecznym bezpieczną zabawę oraz odpowiednie warunki sportowo-rekreacyjne.

Każdy uczestnik naszych wydarzeń objęty jest dodatkowym ubezpieczeniem NNW. Oferujemy również możliwość zawarcia ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej (KIT), które pozwala odzyskać koszty poniesione w związku z wyjazdem dziecka na wypadek choroby lub innego zdarzenia losowego.

Każdy transfer wykonywany jest przez sprawdzonych przewoźników, którzy spełniają wszystkie szczegółowe normy. Wybierając przewoźników dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo, komfort oraz jakość usług.

• Jesteśmy wpisani do Rejestru Organizatorów Imprez Turystycznych.
• Posiadamy aktualną Gwarancję Turystyczną.
• Każde wydarzenie organizowane przez nas w formie obozów i półkolonii zgłaszane jest do Kuratorium Oświaty.

Ceny wydarzeń obejmują pełen zakres usług oraz nie posiadają żadnych ukrytych kosztów. Gwarantujemy również jedną, niezmienną cenę na każdym etapie rezerwacyjnym.

REZERWACJA MIEJSCA

ZAPIS NA WYDARZENIE

Zarezerwuj miejsce wypełniając elektroniczny formularz zgłoszeniowy. Po wysyłce formularza automatycznie otrzymacie potwierdzenie jego dostarczenia.

POTWIERDZENIE REZERWACJI

Do maksymalnie dwóch dni roboczych od otrzymania formularza zgłoszeniowego wyślemy do Ciebie elektroniczne potwierdzenie rezerwacji miejsca.

ZALICZKA

o 48 godzin od otrzymania potwierdzenia rezerwacji należy wpłacić zaliczkę w wysokości 1 000 zł za pośrednictwem platformy T-Pay. Na podany adres e-mail zostanie wysłany link do płatności. Możesz również skorzystać z sekcji „płatności” w panelu klienta Active Now.

E-MAIL INFORMACYJNY

Po dokonaniu rezerwacji wysyłamy do Ciebie wiadomość e-mail ze wszystkimi niezbędnymi informacjami dotyczącymi dokumentów (regulamin oraz karta zgłoszenia uczestnika) i wskazówek obozowych.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Terminy dokonania wpłat:

Zaliczka: I rata 1 000 zł (zaliczka – wpłata do 48 godzin od otrzymania potwierdzenia rezerwacji miejsca)

Pozostała część: II rata 1 590 zł (płatność należy uregulować do 28 przed rozpoczęciem wydarzenia)
Płatności można dokonać za pośrednictwem wygenerowanego linku do płatności lub w sekcji „płatności” rejestrując się w paneli klienta Active Now. Służymy pomocą przy rejestracji na platformie Active Now oraz na Wasze życzenie wysyłamy linki do płatności.

Dokumenty obozowe (Karta kwalifikacyjna oraz oświadczenie zapoznania się z regulaminem) należy dostarczyć do 14 dni od otrzymania potwierdzenia rezerwacji miejsca za pomocą poczty tradycyjnej na adres Mania Pływania Wakacje, os. Dywizjonu 303 5/80, 31-871 Kraków.

Karta Obozowicza

Regulamin

  Kompletując niezbędny ekwipunek skorzystajcie z naszej Check listy Obozowej! link do check listy
  Podczas wyjazdu stawiamy na spędzanie czasu we wspólnym gronie, zdrową aktywność fizyczną, odpowiednie relacje pomiędzy członkami i kadrą obozową. Zapewniamy dzieciom atrakcje, które zachęcają je do aktywnego spędzania czasu oraz integracji. Ograniczamy używanie telefonów komórkowych do minimum. Chcemy aby, w tym czasie odpoczęły od elektroniki. Dlatego też podczas obozu dzieci będą miały możliwość skorzystania z telefonu wyłącznie w godzinach poobiednich. Podczas  całego dnia  oraz nocy telefony będą znajdowały się w bezpiecznym depozycie. Dzięki temu dzieci wieczorami mogą ze sobą spokojnie porozmawiać przez co są bardziej zżyte i mają lepszy kontakt z rówieśnikami jak i opiekunami.

  Każdy uczestnik będzie miał również możliwość skontaktowania się z rodzicami lub wybranymi osobami w określonych porach korzystając z telefonu kadry.

  DLA KOGO? DLA KAŻDEGO!

  Oferta obozów dedykowana jest zarówno Maniakom Pływania jak i Wszystkim, którzy chcieliby wziąć udział w letniej przygodzie. Wspólnie tworzymy wyjątkowe wyjazdy pełne radości i zabawy, to zasługa niezawodnej kadry i przede wszystkim WAS!

  TAK SIĘ BAWILIŚMY W UBIEGŁYM ROKU!

  EnglishPolishUkrainian