Basen AWF

Harmonogramy, informacje o basenie

W celu zarezerwowania miejsca na kursie należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy. W odpowiedzi na zgłoszenie wysyłamy wiadomość e-mali potwierdzającą rezerwację miejsca w wybranej grupie. Opłatę za kurs Wakacyjny należy uiścić do 24 czerwca 2019. Jeżeli pojawią się dodatkowe pytania, z przyjemnością odpowiemy!

Zapisy – kontynuacja kursu
W celu zarezerwowania miejsca na kursie należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy. W odpowiedzi na zgłoszenie wysyłamy wiadomość e-mali potwierdzającą rezerwację miejsca w wybranej grupie. Opłatę za kurs Jesienno – Zimowy należy uiścić do 2 września 2019.

Zapisy – pierwszy kurs w Manii Pływania
W celu zarezerwowania miejsca na kursie oraz pierwszych zajęciach próbnych należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy. W odpowiedzi na zgłoszenie wysyłamy wiadomość e-mali potwierdzającą rezerwację miejsca w wybranej grupie. Opłatę za kurs Jesienno – Zimowy należy uiścić do 2 zajęć kursu zgodnie z datą na harmonogramie zajęć.

Zniżka dla Rodzeństwa
Przy zapisie rodzeństwa opłata za kurs dla każdego z dzieci zostaje pomniejszona o wartość jednych zajęć. Cenę kursu ze zniżką dla Rodzeństwa określa cennik znajdujący się w harmonogramie zajęć danego Basenu. Zniżka obowiązuje wyłącznie przy zapisie do pierwszych zajęć kursu.

Vouchery promocyjne
Przy zapisie na kursy semestralne, kursy wakacyjne oraz obozy i półkolonie honorujemy Vouchery promocyjne. W celu skorzystania ze zniżki, przy wpłacie w tytule przelewu należy zawrzeć rodzaj i wartość bonu oraz dostarczyć tą informację do biura w celu zweryfikowania promocji.

Zgłaszanie nieobecności

Istnieje możliwość odrobienia każdej zgłoszonej uprzednio nieobecności. Prosimy o zgłaszanie nieobecności z jednodniowym wyprzedzeniem drogą mailową na adres biuro.maniaplywania@gmail.com lub bramkę do wysyłania wiadomości (zakładka kontakt),  zawierając w wiadomości następujące informacje: „ imię oraz nazwisko dziecka, grupę i  termin zajęć”.

Odrabianie zajęć

Zajęcie można odrabiać w 4 lokalizacjach: Basen AWF Kraków, Basen COMARCH, Basen Żabiniec oraz Basen CSiR Cascada. Decyduje kolejność zgłoszeń oraz dostępność miejsc w danej grupie.

Chcąc odrobić zgłoszoną uprzednio nieobecność należy:

  • Zapoznać się z harmonogramem wybranego Basenu.
  • Wybrać dogodny termin zajęć z grupą adekwatną do przedziału wiekowego.
  • Zgłosić chęć uczestnictwa odrabiania zajęć w wybranym terminie drogą mailową na adres biuro.mania-plywania.pl lub bramkę mailową na mania-plywania.pl
  • W odpowiedzi dostaną Państwo wiadomość dotyczącą dostępności grupy oraz potwierdzenie rezerwacji miejsca.

Duży basen AWF

Wymiary

25m x 21m

8 wydzielonych torów, każdy 2,5m x 25m

Temperatura wody

27 °C – 28 °C

Głębokość

2,0m – 2,5m

Mały basen AWF

Wymiary

20m x 8,5m

Temperatura wody

32 °C

Głębokość

0,8m – 1,2m

Bezpłatna szatnia główna​

Bezpłatna szatnia główna w której przechowywane są nakrycia wierzchnie oraz obuwie (przekazane w foliowym worku),

wydawane na podstawie bloczka-numerka depozytowego.

Szatnie basenowe

  • Szafki zamykane i otwierane na kluczyk po wrzuceniu zwrotnej monety 2 zł.
  • Korzystać z szatni można na 15 minut przed rozpoczęciem zajęć (czas w szatni po zakończeniu zajęć jest nieograniczony).
  • prysznice, toalety, przebieralnie.

Parking

Parking mieści się przy Zespole Krytych Pływalni na terenie Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie (Bezpośredni wjazd od ul. Nowohuckiej) objęty jest opłatą :

8  zł za każdy wjazd (z prawem postoju w godz. 7.00 -22.00)

50 zł opłata jednorazowa (Możliwość wykupienia karnetu obowiązującego w okresie od 1 września do 31 sierpnia bieżącego roku.)